TVP wycięło Marzenę Rogalską ze swoich spotów! Nie uwierzycie kogo za nią wkleili!

2021-02-26 21:21 dkow
Spot TVP Kobieta
Autor: Screenshot spot TVP Kobieta

Afera związana z odejściem Marzeny Rogalskiej (50 l). z Telewizji Polskiej powoli gaśnie. Nagłe zmiany personalne zmusiły stację do szybkich roszad. Niestety, część materiałów, które pojawią się w wiosennej ramówce została nagrana już wcześniej. TVP znalazło jednak rozwiązanie. Wycięło Marzenę Rogalską!

Marzena Rogalska zaskoczyła wszystkich. Jej nagła decyzja o odejściu ze stacji TVP wywołała burzę! Ta szokująca sprawa podzieliła świat mediów. Tomasz Kammel (49 l.) znalazł się na celowniku internautów, którzy komentowali właściwie każdą internetową obecność celebryty. Warto zauważyć, że bardzo szybko znaleziono zastępstwo dla dotychczasowej gwiazdy TVP. Młoda prowadząca dostała awans dzięki Rogalskiej!  Niestety, część treści, która pojawią się w nowej, wiosennej ramówce Telewizji Polskiej została nagrana jeszcze z uczestnictwem Marzeny Rogalskiej. To zmusiło stację do drastycznych kroków. Pozbyła się gwiazdy ze spotu nowego kanału - TVP Kobieta.

Sprawdź też: Ale WSTYD! Wydało się, dlaczego żona zostawiła Edka z "Sanatorium miłości" po 26 latach, tego nie zobaczycie w TVP!

Nowy spot bez Rogalskiej

W trakcie czwartkowej prezentacji wiosennej ramówki Telewizji Polskiej wyemitowano spot, w którym trudno dostrzec Rogalską. Przypomnijmy, że w jego poprzednim wydaniu Tomasz Kammel zrywał swoją skórę, by ukazać prawdę - tak naprawdę był przebraną Rogalską. W nowym spocie tej części zabrakło. Czym ją zastąpiono? Zupełnie inną scenę! Na ekranie został Tomasz Kammel, ale towarzyszy mu ktoś inny, mianowicie wschodzącą gwiazdą stacji - Izabellą Krzan (26 l.). Dotychczas, znana głównie z programu "Koło Fortuny" celebrytka, pnie się po szczeblach i staje się nową prowadzącą. Zobaczcie, jak wygląda odnowiony spot!

Zobacz to: Marzena Rogalska i Tomasz Kammel UDAWALI przyjaźń! Dziennikarka przerwała milczenie, szokujące słowa

TVP Kobieta - nowy kanał Telewizji Polskiej

Premierę nowego kanału TVP zapowiedziano, symbolicznie wręcz, na 8 marca br. W ofercie programowej znajdą się zarówno produkcje rodzime, jak i zagraniczne. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, widzowie znajdą tam programy lifestylowe dotyczące mody, urody, pielęgnacji, urządzania wnętrz, kulinarne, podróżnicze, poranne treningi z TVP Kobieta, ale także dokumenty, czy reportaże dotyczące kwestii społecznych. - TVP Kobieta będzie wyjątkowym kanałem wyspecjalizowanym - mądrym, misyjnym oraz pełnym pasji i inspiracji - przyznała w rozmowie z portalem szefowa TVP Kobieta, Izabela Bocian-Zaciszewska.

Nowa ramówka TVP. Co przyniesie wiosna w Telewizji Polskiej?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze