Mąż Agnieszki Woźniak-Starak w rocznicę ślubu zatopił w stawie drogi sprzęt

2018-08-29 16:23 id
Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim
Autor: Piotr Podlewski Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim

Piotr Woźniak-Starak w drugą rocznicę ślubu z Agnieszką (dawniej Szulim) przesadził z dobrą zabawą? Producent wraz ze znajomymi zatopił w stawie drogi sprzęt.

Piotr Woźniak-Starak (38 l.), znany producent filmowy, a prywatnie syn milionerów i mąż Agnieszki Woźniak-Starak (40 l.) (dawniej Szulim), wie, co to znaczy dobra zabawa! Możemy przekonać się o tym na własne oczy, wchodząc na jego profil na Instagramie, gdzie znajdziemy ciekawe filmiki. Ale po kolei.... 

Mąż prowadzącej "Ameryka Express" świętował ostatnio drugą rocznicę ślubu. Niestety ten ważny dzień para spędzała osobno. Piotr Woźniak-Starak w drugą rocznicę bawił się z kolegami na Mazurach. Jak wyglądała ta zabawa? Jak na zamożnego producenta filmowego przystało! Piotr Woźniak-Starak i jego wesoła kompania wpadli na wspaniały pomysł, aby przetestować zatapialność skutera śnieżnego. Na takim bowiem sprzęcie próbowali przejechać tudzież przepłynąć przez mały stawik. I choć za pierwszym razem się udało.... Tutaj przerwiemy na chwilę tę opowieść, aby pokazać dowód tego wyczynu:

Lets try again Post udostępniony przez PWSAWS (@pwsas)

... to już kolejne próby zakończyły się fiaskiem. Sprzęt wylądował na dnie małego mazurskiego stawiku. Dodajmy przy okazji, że koszt nowego skutera śnieżnego popularnej marki to wydatek około 50 tysięcy złotych. Kolejne filmy umieszczone przez Piotra obrazują już proces wyciągania skutera z wody, co wyglądało w ten sposób:

We like to play hard Post udostępniony przez PWSAWS (@pwsas)

Jak zareagowała na zabawy męża Agnieszka Woźniak-Starak? Prezenterka wykazała się dużą wyrozumiałością. Pod nagraniem napisała jedynie:

- Tak czułam, że zostawianie Cię samego w rocznicę ślubu to nie jest rozsądny pomysł - czytamy w komentarzu pod pierwszym filmem.

Najnowsze