Myśleliście, że Wiśniewski przegiął z imionami swoich dzieci? Nie uwierzycie, jak nazywają się dzieci innych polskich gwiazd! [ZDJĘCIA]

2021-05-06 11:13 Sylwia Banachewicz
Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Figura
Autor: AKPA Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Figura

Michał Wiśniewski zdecydowanie jest przodownikiem w nadawaniu swoim dzieciom nietypowych imion. Przez to lider "Ich Troje" często musi mierzyć się z krytyką ze strony internautów. Jednak nie tylko Michał Wiśniewski uległ modzie na oryginalne imiona dla dzieci. Jego śladem poszło wiele polskich gwiazd! Zobaczcie naszą listę z najbardziej niespotykanymi imionami. Znalazły się na niej między innymi Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Figura, a nawet Reni Jusis! Nazwalibyście tak swoje dzieci? Zapraszamy do komentowania artykułu niżej!

Michał Wiśniewski niedawno po raz piąty został ojcem i udało mu się namówić piątą żonę do nadania ich dziecku nietypowego imienia. Wielu internautów zastanawia się, jakim cudem udało mu się przekonać swoje żony do takich imion. 

Gwiazdy Hollywood uwielbiają nadawać swoim dzieciom oryginalne imiona, które wywołują u innych spore zdziwienie. Ale i w polskim show-biznesie celebryci coraz częściej ulegają tej modzie. Wśród dzieci naszych rodzimych celebrytów znajdziemy między innymi imiona, takie jak Kaszmir Amber czy Mia Chanel, a także wiele innych, które na pewno Was zaskoczą.

Michał Wiśniewski nie jest jedyny. Tak polskie gwiazdy nazwały swoje dzieci. Na liście m. in. Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Figura, a nawet... Reni Jusis!

Michał Wiśniewski od dawna mierzy się z krytyką za nadawanie swoim dzieciom wyjątkowo oryginalnych imion, które trudno zapamiętać, czy nawet powtórzyć.

- Dzieci są dla mnie czymś bardzo wyjątkowym i dlatego wybrałem imiona Xaviera, Fabienne, Etiennette, ponieważ są one bardzo rzadko używane. Przez to chciałem nadać dzieciom wyjątkowość - tłumaczył niedawno lider "Ich Troje" w rozmowie z Onetem. 

Piąta żona Wiśniewskiego uległa mężowi, a ich nowonarodzony syn również dostał nietypowe imię. Okazuje się, że nie tylko Michał Wiśniewski wykazuje ponadprzeciętną kreatywność w wymyślaniu dla swoich dzieci oryginalnych imion. W galerii niżej zobaczycie naszą listę polskich gwiazd, które także uległy tej modzie. Niektóre z tych imion mogą Was mocno zaskoczyć!

Fabienne Wiśniewska - najstarsza córka Michała Wiśniewskiego
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze