Międzynarodowy sukces polskiej modelki! Jej taniec oczarował jury

2019-05-20 14:30 INO
Angelika Fajcht
Autor: Materiały prasowe Angelika Fajcht

Angelika Fajcht odniosła międzynarodowy sukces! Polska modelka zajęła 2. miejsce w konkursie Super Talent of the World w Korei. Czym zdobyła serca jury? Co na jej temat sądzi znany projektant Daniel Jacob Dali? Poznajcie szczegóły.

Nasza rodaczka zajęła 2. miejsce w konkursie Super Talent of the World w Korei. Angelika Fajcht godnie reprezentowała nasz kraj i rywalizowała z 200 kandydatkami z całego świata. Modelka w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła kulisy konkursu: - Każda z uczestniczek musiała zaprezentować talent np. śpiew, balet, sztuki walki lub taniec. Ja zaprezentowałem taniec razem z kandydatkami z Brazylii, Meksyku i Słowenii. Był to Belly Dance (taniec brzucha). Tytuł Miss powędrował do reprezentantki Rosji. Drugie miejsce przypadło Angelice, a trzecie Czeszce.

Angelika Fajcht jest doskonale znana polskim projektantom. Często współpracuje przy pokazach mody i sesjach zdjęciowych z Danielem Jacobem Dali. - Angelikę znam od wielu lat i od samego początku jej kibicuje. Jest bardzo profesjonalna i ma idealne ciało. Zawsze miło mi się z nią pracuje. Zawsze otwiera albo zamyka moje pokazy mody. Jest prawdziwym skarbem na rynku modelek w naszym kraju - powiedział Dali w rozmowie z nami.

Angelika Fajcht
Autor: Materiały prasowe Angelika Fajcht
Angelika Fajcht
Autor: Materiały prasowe Angelika Fajcht