Chcieli utrzymać to w tajemnicy, ale znajomy się wygadał! Sensacyjne doniesienia o Roznerskim i Kalskiej!

2021-06-15 21:24
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska
Autor: AKPA Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Już od dwóch lat media donoszą o tym, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska noszą się z zamiarem zalegalizowania swojego związku. Do tej pory jednak do tego nie doszło, a gdy temat przycichł, okazuje się, że para na nowo podjęła się rozmów o ślubie i wkroczyły już one na całkiem poważny tor. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska chcieli utrzymać te informacje w tajemnicy, jednak ich znajomy wygadał się w rozmowie z dziennikarzem. Zobaczcie, co powiedział o ślubie gwiazd "M jak miłość".

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już prawie 4 lata są razem, a od 2 media rozpisują się o ich ślubnych planach. Gwiazdorska para z "M jak miłość" należy do jednych z najbardziej lubianych, a zarazem do bardzo tajemniczych. Okazuje się, że w końcu może dojść do oficjalnego sformalizowania tego związku, a sytuacja przybiera coraz bardziej poważny charakter. Wszystko wyjawił znajomy pary, która trzyma swoją prywatność w tajemnicy przed mediami. 

NIE PRZEGAP: Wiemy, co naprawdę dolega Kazikowi! Wszyscy, którzy myśleli, że to wirus, byli w BŁĘDZIE!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska w końcu naprawdę biorą ślub? Znajomy gwiazd "M jak miłość" się wygadał!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska mieli porzucić temat ślubu, jednak jak twierdzi ich znajomy, narzeczeni na nowo zaczęli rozmawiać o oficjalnym sformalizowaniu związku. W rozmowie z tygodnikiem "Świat i ludzie" wyjawił, jak ma wyglądać ich ślub.

- Ada i Mikołaj wrócili do rozmów o ślubnych planach. Ale nie zamierzają podejmować żadnych kroków pod presją oczekiwań innych. Ich ślub z pewnością będzie kameralny, dla rodziny i przyjaciół - powiedział dziennikarzowi.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska mają już jeden ślub za sobą. Para pobrała się w serialu "M jak miłość". Wygląda na to, że już niedługo będą bawić się na swoim weselu także w prawdziwym życiu. 

NIE PRZEGAP: Zobaczcie, kim była i jak wyglądała żona Witolda Paszta. Po jej nagłej śmierci jego świat legł w gruzach [ZDJĘCIA]

NIE PRZEGAP: Ryszard z "Sanatorium miłości" zmienił się nie do poznania i wyrwał ponad 30 LAT MŁODSZĄ LASKĘ! Na jej widok aż opada szczęka!

M jak miłość. Mikołaj Roznerski przeszedł szokującą metamorfozę! Nie uwierzysz jak wygląda. Adriana Kalska też sobie to zrobiła! - WIDEO
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze