Milionerzy: OGROMNA PORAŻKA! Uczestniczka źle wskazała miasto! U Wandy Chotomskiej legendarny Bazyliszek siał postrach w mieście, w którym?

2021-06-16 20:21
Milionerzy TVN, Hubert Urbański
Autor: X-NEWS "Milionerzy" TVN, Hubert Urbański

W "Milionerach" uczestnicy muszą walczyć z trudnymi pytaniami, które zadawane są przez prowadzącego Huberta Urbańskiego, ale nie tylko! Stres potrafi dać się im we znaki. Jak było w 380. odcinku kultowych "Milionerów"? Uczestniczka nie poradziła sobie z pytaniem, które dotyczyło legendarnego Bazyliszka! Musiała pożegnać się z szansą na milion. Znasz odpowiedź na to pytanie z "Milionerów"? U Wandy Chotomskiej legendarny Bazyliszek siał postrach w mieście, w którym:

"Milionerzy" wciąż nadają. Na antenie stacji TVN możemy oglądać powtórki poprzednich sezonów kultowego teleturnieju. W kolejnym odcinku uczestniczka nie znała odpowiedzi na pytanie dotyczące legendarnego Bazyliszka. Znacie poprawną odpowiedzieć?

U Wandy Chotomskiej legendarny Bazyliszek siał postrach w mieście, w którym:

A. są Planty i Sukiennice

B. Wisła uchodzi do Bałtyku

C. urodził się Mikołaj Kopernik

D. siedzibę ma prezydent kraju

Tak brzmiało pytanie za 10 tys. złotych! Uczestniczka postawiła na odpowiedź A, która nie była poprawna. Prawidłowym wariantem okazało się D. Chodziło o Warszawę! Wiedzieliście?

SPRAWDŹ TEŻ: Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Laura i Karol razem?! Para spaceruje po Wrocławiu?! Fani programu na tropie

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze