Milionerzy: Pomylił bohatera kultowego musicalu! Był bardzo blisko prawdy

2021-01-21 20:30 dkow
Milionerzy
Autor: Screenshot Facebook Milionerzy TVN

Kolejne pytania i kolejna szansa na milion. Tym razem rozgrywka zakończyła się ogromną porażką. Nie znał tego popularnego musicalu! Czy znasz poprawną odpowiedź? Kto i na jakim instrumencie gra na dachu...

Wciąż towarzyszą nam powtórki najciekawszych odcinków kultowego teleturnieju stacji TVN. W ostatnim odcinku padło pytanie o milion! Sprawdź, czy znałbyś poprawną odpowiedź. W tym odcinku uczestnik poległ na pytaniu o sławny musical! Pomylił jego bohaterów i pożegnał się z szansą na najwyższe wygrane. Jak brzmiała poprawna odpowiedź? Sprawdź!

Zobacz to: Wychudzona Ewa Farna pokazała zdjęcie brzucha. Internauci oniemieli z zachwytu

Kto i na jakim instrumencie gra na dachu jednego z domów Anatewki w słynnym musicalu?

A. rabin na fajerce

B. mleczarz na skrzypkach

C. wiejski skrzypek na skrzypkach

D. córki Tewjego - każda na innym

Uczestnik postawił na odpowiedź B. Jego bliscy, którzy obecni byli w studiu, z radością potwierdzili, że to poprawna odpowiedź. A jednak nie! Okazało się, że poprawną odpowiedzią był wariant C. Oczywiście chodziło o sławny musical "Skrzypek na dachu".

Zobacz: To istny dramat Kayah! Z powodu pandemii straci mieszkanie

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Groby polskich himalaistów (Nie) zapomniani
Najnowsze