Miłosna gra znów się rozpoczyna! Rusza 3. edycja "Love Island. Wyspa miłości"

2021-02-28 10:28
Karolina Gilon
Autor: Instagram/karolinagilonofficial Karolina Gilon

Do słynnej hiszpańskiej willi zawitają kolejni uczestnicy programu "Love Island. Wyspa miłości". Dla jednych to szansa na miłość, dla innych - na wielkie pieniądze.

Love Island - zwiastun 3. edycji

Karolina Gilon już po raz trzeci zaprosi grupę singli i singielek do miłosnej gry, w której niejedna już samotna osoba znalazła prawdziwe uczucie. Tej wiosny szansę na miłość i przygodę życia otrzymają kolejni chętni. Pięciu mężczyzn i pięć kobiet przez sześć tygodni mieszkać będzie pod jednym dachem. Pozostać w willi będą mogli jednak tylko ci, którym uda się stworzyć parę, a zadania nie będzie ułatwiać fakt, że co jakiś czas w programie pojawiać się będą kolejni single. Zakochani będą musieli więc stawić czoła wielu pokusom, które wystawią ich związek na próbę. Największa czeka zwycięską parę w finale, gdy będzie musiała wybrać między miłością a zdobyciem 100 tys. zł.

Emisja w TV:

Love Island. Wyspa miłości

poniedziałek-piątek, niedziela 20.00 Polsat

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze