Wnuczka Millera przeszła drastyczną zmianę. Wszyscy są w szoku, ale szanują za odwagę!

2021-02-24 21:28 ksz
Wnuczka Millera przeszła drastyczną zmianę. Fani szanują za odwagę! Aż ciężko ją rozpoznać
Autor: AKPA

Monika Miller (26 l.) zaszalała z wizerunkiem! Zapomnijcie o tym, jak wyglądała całkiem niedawno w programie "Taniec z gwiazdami". W show udało jej się zatańczyć z dziadkiem - byłym premierem Leszkiem Millerem (74 l.). Teraz fani z trudem ją rozpoznali! Gwiazda postawiła na mocny akcent na swoich włosach. Niektórzy twierdzą, że nowa fryzura bardziej pasuje do jej charakteru. Oceńcie to sami!

Monika Miller to wnuczka Leszka Millera. Były premier mocno kibicował jej podczas udziału w 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Monika tańczyła w parze z Janem Klimentem. Para zajęła piąte miejsce. Dziewczyna zaprosiła dziadka do wspólnego tańca w show. Dali pokaz eleganckiego walca angielskiego. Mamy nagranie! Monika świetnie radzi sobie w show-biznesie. Dołączyła nawet do obsady popularnego serialu "Gliniarze". Jej wygląd zawsze sugerował to, że ma się do czynienia z prawdziwą twardzielką! Teraz pokazała efekt metamorfozy. Miller pozbyła się swoich naturalnych włosów i postawiła na szokującą zmianę! Możemy ją teraz zobaczyć w dredach. Żegnajcie długie blond włosy! Monikę ciężko teraz rozpoznać. Dodała zdjęcie w maseczce, co dodatkowo utrudniło sprawę. Fani gratulują odwagi i chwalą zmianę wizerunku. Niektórzy uważają, że taka fryzura bardziej pasuje do charakteru gwiazdy. A Wy, jak sądzicie? 

Babcia z "Niani" miała skromny pogrzeb. Tak wygląda grób Krystyny Rutkowskiej-Ulewicz

ZOBACZ: 20-letni syn Natalii Kukulskiej gwiazdą telewizji! Wszyscy zobaczyli, jak teraz wygląda [GALERIA]

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze