Na dobre i na złe, odcinek 775: Marcin dzięki Kąkolowi dowie się kto go wrabia w podwójne morderstwo! To nie prokurator?

2020-04-08 21:16 sz
Na dobre i na złe, odcinek 775: Marcin dzięki Kąkolowi dowie się kto go wrabia w podwójne morderstwo! To nie prokurator?
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 775: Marcin dzięki Kąkolowi dowie się kto go wrabia w podwójne morderstwo! To nie prokurator?

W 775 odcinku "Na dobre i na złe" Marcin (Filip Bobek) odkryje kto wrabia go w podwójne morderstwo! Molendzie grozi wiele lat więzienia za zbrodnie, których nie popełnił. Podczas rozmowy z Markiem Kąkolem (Marcin Stec) w 775 odcinku "Na dobre i na złe" lekarz odkryje, że to niekoniecznie prokurator chce za wszelką cenę wsadzić go za kraty. Sprawdź, co się wydarzy.

"Na dobre i na złe" odcinek 775 - środa, 8.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 775 odcinku "Na dobre i na złe" Molenda wciąż będzie zamknięty w areszcie,, oskarżony o dwa morderstwa. Ciężarnej Dominice (Paulina Gałązka) uda się z nim zobaczyć. Oboje nie będą pewni czy jeszcze kiedyś będzie im dane zobaczyć się na wolności.

- Obiecaj mi, że dla własnego dobra nie będziesz mieszać się w żadną z tych spraw (...). Dla dobra twojego i naszego dziecka! Kocham cię, bardzo - powie Marcin. Już kilka godzin później karty się odwrócą i Kąkol, który robił wszystko, żeby wsadzić Marcina za kraty, stanie po jego stronie. Okaże się, że to nie on próbował go wrobić! Molenda wyjdzie z aresztu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 775: Kasia w ciąży? Niepokojące wyniki badań żony Falkowicza

- Badanie śladów DNA Marcina Molendy i opinia biegłego. Jest czarno na białym: tu nie ma żadnego śladu, który bezpośrednio łączyłby tego chłopaka z morderstwami. Wszystkie twoje teorie biorą w łeb! On nie jest mordercą i wiesz to od wczoraj! - Mirosław Grec (Jacek Mikołajczak) w 775 odcinku "Na dobre i na złe" zaatakuje Kąkola.
- Proszę się tak nie ekscytować.
- Ja mam się nie ekscytować? Ten chłopak nie powinien ani chwili dłużej przebywać w areszcie!
- I tu się z panem zgadzam. Marcin Molenda dziś opuścił areszt.

Marcin dogada się z prokuratorem i z ukrytym podsłuchem spotka się z Darią Zubrzycką, która od samego początku stała za mroczną intrygą. Zobaczą się w jej restauracji.
- Czemu kazałaś mnie zabić?
- Za drzwiami mojej restauracji czeka policja, żeby cię zgarnąć.
- Kąkol? - Molenda uda zdziwionego.
- Któżby inny.
- Chcesz mi powiedzieć, ze on za tym wszystkim stoi?
- Raczej jest zbyt głupi lub zbyt uczciwy. Nie doceniasz kobiet.
Zubrzycka w 775 odcinku "Na dobre i na złe" pewna swojego zwycięstwa zdradzi u cały misterny plan i "pocieszy go", że jeśli będzie grał według jej reguł to dostanie mniejszy wyrok. Jakie będzie jej zdziwienie, kiedy po wyjściu z lokalu policja z Kąkolem na czele nie będzie czekać na Marcina, lecz właśnie na nią!

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 775: Marcin w więzieniu dowie się kto go wrobił w podwójne morderstwo! To zemsta prokuratora Kąkola za Dominikę

Najnowsze