Naga Rubik przytula się do ŚMIECI. Obrzydliwość w szczytnym celu [ZDJĘCIA]

2019-08-09 10:58 wp
Anja Rubik
Autor: Anthony Harvey/REX/EastNews Anja Rubik

Mimo, że jest światowej klasy modelką, lubi zabierać głos na temat ważnych spraw społecznych. Anja Rubik (36 l.) kolejny raz wsparła ważną akcję... tym razem poświęconą Ziemi. Zobacz, jak to zrobiła. Jej sposób jest naprawdę nietypowy.

Anja Rubik sprytnie wykorzystuje swoją sławę. Nie tylko pozuje jako słynna modelka, ale też udziela się charytatywnie. Jest autorytetem dla naprawdę szerokiego grona fanów. We wrześniu 2018 roku na rynek trafiła jej książka poświęcona edukacji seksualnej. Modelka wsparła też strajk nauczycieli, a teraz ratuje planetę w dość niecodzienny sposób... Rubik przytula się do śmieci. Aura jest naprawdę wakacyjna, bo robi to... nago i na plaży. Niecodzienne zdjęcie ma zwrócić uwagę na zanieczyszczenie planety i wszechobecny plastik. Jak wyznała gwiazda, dołączyła do kampanii Mariny Testino "#WeSeaThrough":

- Dołączyłam do kampanii aby zwrócić uwagę na zanieczyszczenie mikroplastikami, zwiększyć świadomość i znaleźć możliwe rozwiązania. Gwiazda zobowiązała się też do zmian w swoim życiu: - Zobowiązuję się do patrzenia na etykiety, kiedy kupuję ubrania, unikania materiałów syntetycznych, kupowania TYLKO tego, czego naprawdę potrzebuję i kocham, i pływania nago kiedy tylko potrafię!

Zobaczcie, jak wygląda Rubik przytulająca się do plastikowych butelek. Przyłączycie się do akcji, którą promuje?

Anja Rubik wypina się w rajstopach aż poszło jej oczko [ZDJĘCIE]

Dziwne buty Anji Rubik. Ikona czy ofiara mody?

Anja Rubik uczy seksu – jak kiedyś Wisłocka!

Najnowsze