NAGI BIUST Anny Muchy! Dziwna kreska na SUTKACH [PIKANTNE FOTO]

2020-10-29 20:28 vip
NAGI BIUST Anny Muchy! Dziwna kreska na SUTKACH [PIKANTNE FOTO]
Autor: Instagram @taannamucha NAGI BIUST Anny Muchy! Dziwna kreska na SUTKACH [PIKANTNE FOTO]

Anna Mucha to ulubienica widzów TVP. Serialowa Magda z "M jak miłość" podbija serca internautów. Robi to za sprawą pikantnych zdjęć. Tym razem fani aktorki mogą zobaczyć nagi biust Anny Muchy! Jest jedno ale - dziwna kreska na sutkach. Zobaczcie pikantne foto i poznajcie szczegóły!

Anna Mucha wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Seksowna aktorka "M jak miłość" uwielbia przyciągać wzrok fanów. Ma na to swoje sposoby! Podskakujące piersi Muchy nie raz hipnotyzowały jej obserwatorów. Zgrabna gwiazda zrobiła to kolejny raz. Opublikowała pikantne foto na Instagramie. Tym razem... wzrok przyciąga nagi biust Anny Muchy! Niestety, dziwna kreska na sutkach niepokoi internautów...

ZOBACZ: Gwiazda "Przyjaciółek" wzywa POLICJĘ do BUNTU! Pokazała PRYWATNĄ wiadomość od policjantki. Strajk kobiet

Mucha komentuje: - Sorry Siostry! wiem, że są sprawy ważniejsze, ale jestem już tak potwornie zmęczona tymi emocjami, tą walką, naszą codziennością ... tak potwornie zmęczona i stęskniona „normalności”, że aż się ucieszyłam że Kim [Kardashian - red.] zabrała swoich przyjaciół na wyspę i świętowała urodziny! Zobaczcie sami, o czym marzy Magda z "M jak miłość".

Anna Mucha do Idy Nowakowskiej w Dance Dance Dance: Dawaj te kudły!
Najnowsze