Nareszcie! Michał Wiśniewski pokazał twarz synka. Uderzające podobieństwo do starszego rodzeństwa

2021-03-04 15:48 Magdalena Guss-Gasińska
Michał Wiśniewski
Autor: AKPA/ Michał Wiśniewski

Na takie zdjęcie wszyscy czekaliśmy! Michał Wiśniewski nareszcie pokazał twarz najmłodszego synka. Jak wygląda Falco Amadeus? Jest podobny do ojca? A może do starszego rodzeństwa - Xaviera, Fabienne, Etiennette lub Vivienne? Ta urocza galeria niedawno pojawiła się na profilu wokalisty "Ich Troje". Musicie to zobaczyć!

Michał Wiśniewski pod koniec stycznia został ojcem po raz piąty. Na świat przyszedł Falco Amadeus. Imię oryginalne, trzeba przyznać. Z resztą jak reszta imion, które muzyk wybrał dla wszystkich swoich dzieci. 

ZOBACZ TO: Szokujące informacje o Michale Wiśniewskim. Wyszło na jaw, że pracował W PORNO

Dziś na Instagramie Michała Wiśniewskiego wielkie święto! Artysta po raz pierwszy od narodzin chłopca pokazał jego buźkę. Do tej pory był raczej dyskretny, pochwalił się jedynie rączką najmłodszego synka.

Teraz to co innego! Wokalista „Ich Troje” pokazał twarz chłopczyka, a do galerii dodał również zdjęcia jego starszego rodieństwa - również w wieku niemowlęcym. Można więc bez trudu zobaczyć, jak bardzo Falco jest podobny do starszych Xavier, Fabienne, Etiennette oraz Vivienne. 

"Out of the dark - Into the light! Mam na imię Falco od idola mojego taty 🎶 🥰 Nie, nie mógłbym się nazywać Świętopełek, bo nie pasowałbym do reszty ferajny 😎 Dziękuję za pomoc rodzicom i wszystkie cudowne prezenty od @bobowozki.pl! Jestem zdrowy i niczego mi nie brakuje 💪" - czytamy w poście. 

Tak wygląda Falco Amadeus, najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze