Natalia Szroeder zrzuciła 10 kg. Nie poleca tej metody odchudzania

2020-09-24 10:18 doll
Natalia Szroeder
Autor: Instagram Natalia Szroeder

Natalia Szroeder, zaledwie 25-letnia, już poznała smak popularności i rozpoznawalności. Na pewno dodatkowe zainteresowanie wzbudza również fakt, że piosenkarka jest prywatnie dziewczyną rozchwytywanego rapera Quebo (29 l.). W życiu Natalii nie brak więc trudnych momentów, także tych zdrowotnych...

Natalia Szroeder jest filigranową piosenkarką, której niejedna gwiazda mogłaby pozazdrościć figury. Niestety, bywają momenty, w których i ona wygląda zbyt chudo i zwyczajnie niezdrowo, co zwróciło ostatnio uwagę jej fanów. Ci zaczęli zamartwiać się, cze to czasem nie anoreksja. Fakt, patrząc na nowe zdjęcie Natalii, można przerazić się szczupłymi ramionami czy bardzo wąską talią. Wówczas piosenkarka skomentowała te troskliwe pytania, pisząc, że "tak po prostu ma" i nie ma powodów do obaw: "Jem normalnie, nie odchudzam się, nie jestem na diecie, po prostu tak wyglądam, taka moja natura już. Więc uspokajam Was, bo nie ma o co się bać. Niech sobie każdy w talii ma tyle, ile chce i lubi, jo" - napisała.

Wyświetl ten post na Instagramie.
FOT.: MAMI 💖 Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)

Okazuje się jednak, że jeszcze niedawno Szroeder ważyła aż o 10 kilogramów więcej! To faktycznie sporo, ale nie stoi za tym żadna dieta. 25-latka ujawniła, że dwa razy w roku miewa taki okres, w trakcie którego mniej je. Jednocześnie przestrzegła, że nie jest to żadna głodówka i nie poleca tego nikomu, bo nie jest to zdrowe podejście.

- Byłam okrąglejsza. Dwa lata temu miałam prawie 10 kg więcej niż teraz. U mnie jest to widoczne. Mam po mamie to, że mamy takie momenty ze dwa razy w roku nie jemy. Tzn. dużo mniej jemy przez kilka miesięcy - powiedziała w podcaście "Sztuka Łączenia", który prowadzi Kuba Wojewódzki.

- Ale nie polecam tego. Nie lubię tych wahań u siebie. Jestem wtedy dużo słabsza. Nie polecam tego na chudnięcie - podkreśliła.

Faktycznie Natalia wygląda zdrowo?

Jak powinna być skomponowana prawidłowa dieta

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze