Nie żyje aktor "Leona zawodowca"

2019-12-13 20:16 wp
Zmarł Danny Aiello
Autor: Galeria Zmarł Danny Aiello

Nie żyje aktor znany z takich filmów jak "Leon zawodowiec" (1994), "Ojciec chrzestny II" (1974) czy "Dawno temu w Ameryce" (1984). Miał 86 lat, a informację o śmierci gwiazdy podali w rozmowie z Fox News jego agenci.

Nie żyje Danny Aiello. Aktor miał 86 lat. Zmarł w czwartek 12 grudnia 2019 roku. Jego menedżerka Tracy Miller wydała oświadczenie, w którym napisała: - Z głębokim smutkiem informujemy, że Danny Aiello, ukochany mąż, ojciec, dziadek, aktor i muzyk, zmarł ostatniej nocy po krótkiej chorobie. Rodzina prosi o prywatność - czytamy. Aktor odszedł w jednym ze szpitali w New Jersey po nagłych problemach zdrowotnych. Miał mieć infekcję związaną z przyjmowanymi zastrzykami.

Danny Aiello - kim był?

Aktor urodził się w 1933 roku. W 1955 roku ożenił się z Sandy Cohen, z którą miał czworo dzieci. Danny Aiello grał w wielu produkcjach. Wystąpił w takich hitach światowego kina jak "Ojciec chrzestny II" u boku Al Pacino czy Roberta De Niro. Mogliśmy zobaczyć go także w filmach: "Leon zawodowiec", "Dawno temu a Ameryce", "Hudson Hawk", "Zabójczy numer" czy "Rób, co należy". Za rolę w ostatnim filmie był nominowany do Oscara w 1990 roku.

Najnowsze