Nie żyje młody polski muzyk. Przeraźliwe plotki o przyczynie śmierci

2019-10-22 8:48 rr
Raper Zioło
Autor: Facebook/ZioloZiolo/ Raper Zioło

Przykra wiadomość dla fanów polskiego rapu. W poniedziałek zmarł popularny muzyk Zioło. 30-latek był doskonale znany w środowisku, a na swoim koncie miał współpracę m.in. z Kękę czy Ten Typ Mesem. W sieci pojawiły się plotki na temat przyczyny śmierci rapera.

Zioło, czyli Michał Ziółkowski miał 30 lat i pochodził z Żagania. W 2013 roku został wybrany jednym z Młodych Wilków Popkillera, czyli w skrócie - raperów którym w danym roku najbardziej należy się sława i bogactwo. Od 10 lat pracował jako producent. Z jego usług korzystali m.in. Ten Typ Mes, KęKę, Pyskaty, Proceente, LaikIke1, Kidd i Skorup. Przyczyna śmierci Zioła nie została oficjalnie podana. W sieci krąży jednak informacja o samobójstwie. - Gdzieniegdzie pojawia się info, że raper Zioło popełnił samobójstwo. Wciąż mam nadzieję, że to przykry fejk, ale kilka źródeł potwierdza. Trudno jakkolwiek to skomentować - pożegnał przyjaciela Hype. Jakiś czas temu Zioło informował w mediach o problemach finansowych i długach.

Przeczytaj także: Kim był raper Zioło? Muzyk miał tylko 30 lat

Kondolencje dla bliskich rapera napływają z całego kraju. W obszernym wpisie na Facebooku pożegnał go muzyk Szejku.- Szczere kondolencje dla rodziny i znajomków z Rób Rzeczy. Zioło był to bardzo miły i inteligentny gość, który pogubił się gdzieś w życiu. Zawsze jak była potrzebna kima to chata była otwarta, zawsze też poruszał ciekawe tematy podczas naszych rozmów. Szkoda w chuj...po**bane, że coraz częściej ludzie z mojego otoczenia się wykruszają. Od niedawna uczę się życia na nowo, bo wszystko co wydawało mi się normalne takie nie było. Droga po szczęście to nie droga na skróty, pamiętajcie. Elo kumplu - napisał raper.

Zasady dziedziczenia majątku. TUTAJ!

Z KRAJU: Nie żyje Onufry Koszarny, znany lubelski hejnalista. Na balkonie lubelskiego ratusza grał codziennie w południe od 1991 do 2016 roku:
Najnowsze