Nieprawdopodobne, co Magdalena Stużyńska z Przyjaciółek robiła w latach 90. Jej zdjęcia powalają!

2021-05-08 4:17 likp
Tak zmieniła się Magda Stużyńska
Autor: AKPA Tak zmieniła się Magda Stużyńska

Magdalena Stużyńska dziś znana jest przede wszystkim z roli Anki w serialu "Przyjaciółki". Postać ta uwielbiana jest przez widzów Polsatu śledzących z wypiekami na twarzach dalsze pokręcone losy ich ulubionej bohaterki. Magdalena Stużyńska jednak popularność najpierw zyskała, grając jedną z głównych ról w serialu "Złotopolscy". Niewiele za to wiadomo o tym, czym wcześniej zajmowała się gwiazda "Przyjaciółek". A to jest bardzo ciekawe. Nieprawdopodobne, co Magdalena Stużyńska z "Przyjaciółek" robiła w latach 90. Mamy stare fotografie aktorki. Jej zdjęcia powalają!

Magdalena Stużyńska w "Przyjaciółkach" gra kobietę po przejściach. Trudno wyobrazić sobie hitowy serialu Polsatu bez udziału tej charakterystycznej aktorki. Nieco starsze pokolenie Polaków z kolei doskonale zna Magdalenę Stużyńską z roli Marcysi w serialu "Złotopolscy".  W drugiej połowie lat 90. nie sposób było spędzić weekend bez przygód rodzin Złotopolskich i Gabrielów. Bohaterka grana przez Stużyńską zakochana była w Waldku (w tej roli wystąpił Andrzej Nejman). Ten początkowo nie był zainteresowany Marcysią, ale po różnych niespodziewanych zwrotach akcji w końcu ją poślubił.  Większość osób śledzących karierę gwiazdy "Przyjaciółek" i "Złotopolskich" kojarzy ją właśnie z tymi serialami. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, co Magdalena Stużyńska robiła przed wielką karierą w hicie TVP lat 90. Zobacz w naszej galerii powalające stare zdjęcia Magdaleny Stużyńskiej. W tej aktorce kochało się pół Polski!  

CZYTAJ TAKŻE: Zoperowana 60-letnia Majka Jeżowska została seksbombą! Te zdjęcia rozpalają. Koniec z grzecznym wizerunkiem!

Trudno uwierzyć w to, że Magdalena Stużyńska jako zaledwie 18-letnia dziewczyna wystąpiła w filmie Andrzeja Wajdy "Pierścionek z orłem w koronie" u boku takich sław jak Mirosław Baka, Cezary Pazura czy Mirosław Zbrojewicz! To jednak nie wszystko! Zanim Magdalena Stużyńska trafiła do "Złotopolskich" zagrała w popularnych wówczas serialach: "Fitness Club" i "Sukces"! Aktorka miała wtedy niewiele ponad 20 lat! Nic dziwnego, że potem zrobiła tak wielka karierę.

ZOBACZ TAKŻE: Beata Kozidrak zdradzała męża?! Aż nas zatkało, bo jej "kochanek" to ojciec dziecka innej piosenkarki, którą wszyscy znacie!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze