Sykut kusi dekoltem i odbiera Iwonie głos! Bereda zaskoczyła w setnym odcinku "Tańca z Gwiazdami" [RELACJA]

2019-10-18 22:02 KSZ
Taniec z Gwiazdami
Autor: AKPA

Dziś przypada setny odcinek tanecznego show! Będą niespodzianki i znane gwiazdy, które występowały w poprzednich edycjach programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Tancerz Adam Adamonis nie zdoła dziś wystąpić - doznał kontuzji. Sandrę Kubicką poprowadzi Wojciech Jeschke, który w ostatniej chwili zgodził się na zastępstwo. Dziś wieczór pełen emocji i wspomnień. Na widowni znalazła się m. in. Olga Kalicka, Tomasz Zimoch, Joanna Moro, Popek - gwiazdy poprzednich edycji. Śledźcie naszą relację. 

20:15 Ola Kot i Tomasz Barański. Dla Tomka to już 9 edycja. Wspominał Ewelinę Lisowską, która na początku nie prezentowała się najlepiej, garbiła się, ale przeszła fenomenalną przemianę. Zatańczyli quicksteppa do piosenki Dawida Podsiadło w detektywistycznej stylizacji. Iwona Pavlović nie była zachwycona: - To była zbrodnia dla quicksteppa! Tylko Andrzej może to uratować... Jednak nawet Grabowski nie był oczarowany: - Tańczyliście w miarę dobrze. Przyznał 7 punktów, Iwona i Michał po 5 punktów. 

20:40 Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jaschke w rumbie. W przeszłości tancerz wraz z aktorką Anną Karczmarczyk jako pierwsi na świecie zdobyli 4 dziesiątki w pierwszym odcinku! Iwona zaczęła z grubej rury: - Charyzmatyczna, wyrazista, obłędna! Basia stała się aniołem w oczach Andrzeja. Iwona: 9 punktów, Andrzej 10, Michał 8

20:50 Damian Kordas i Janja Lesar. Michał pochwalił choreografię. Zabrakło mu emocjonalnego wkładu Damiana. Janja chciała, żeby jej taneczny partner był dzisiaj bardziej seksi, a to wiążę się dla niej z byciem spokojnym. Andrzej: 9 punktów, Iwona 8, a Michał 7

20:55 Fokstrot w wykonaniu Moniki Miller i Janka Klimenta. Monika oglądała wszystkie edycje "Tańca z Gwiazdami" razem ze swoimi dziadkami. Grabowskiemu najbardziej podobało się to, że Monika z każdym odcinkiem pozbywa się wstydu i zahamowań. Iwona szczerze przyznała, że tatuaże Moniki są kontrowersyjne, ale dzisiaj ich nie zauważyła, bo występ gwiazdy je przyćmił. Grabowski: 8 punktów, Pavlović 6, Malitowski 5.

21:00 Tango zatańczyła Magda Bereda z Kamilem Kuroczko. Paulina Sykut-Jeżyna z okazji setnego odcinka odebrała Iwonie głos. Pavlović zawsze była bardzo krytyczna wobec Magdy. Malitowski był zaskoczony: - 2 tygodnie mnie nie było i widzę postęp! Brawo chyba, to się ceni! Grabowski: - Magda co się stało, dobrze zatańczyłaś! Andrzej 8 punktów, Iwona 4, Michał 6

21:05 Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke. Sandra wymieniła partnera na jeden wieczór. Adam kibicował jej z widowni. Grabowski znany jest z zabawnych rymowanek, dla Sandry dedykował taki wierszyk: - Sandra cóż za kobieta, ona działa na mnie jak pierwsza seta. Iwona: 10, Grabowski i Malitowski 9 punktów. 

Czas na taneczne pojedynki. Pary otrzymają za nie dodatkowe 3 punkty.

Pierwszy pojedynek należał do Moniki Miller i Damiana Kordasa. Oczywiście towarzyszyli im taneczni partnerzy. Występ można nazwać tak: ekspresja Moniki kontra opanowanie Damiana. Tutaj lepszy okazał się Damian. Kolejne wystąpiły Basia z Sandrą. Kubicka przyznała, że się boi, bo z Basią się nie wygrywa. Andrzej Grabowski wydusił z siebie ogólny zachwyt, ale nie mógł zdecydować, która para podobała mu się bardziej. Iwona: - Pierwsza część należała do Sandry, a druga do Basi. Michał uznał, że dziś mógłby być finał, bo obie zawodniczki dały ciekawy popis. Basia znowu była lepsza!

Pora na Olę Kot i Magdę Beredę. Ola uznała, że największym atutem Magdy jest uśmiech. Iwona: - Zgadnijcie o której mówię. Jedna stała jak tancerka, a druga jak słup soli. Michał: - Ola bardzo ładnie tańczyłaś i jeszcze dobiłaś leżącego. Ale Magda jest postęp! Nie było innej możliwości - wygrała Ola. 

Niespodzianka dla widzów: NIKT NIE POŻEGNAŁ SIĘ Z PROGRAMEM! Punkty z dzisiejszego odcinka zostaną zsumowane do punktów w przyszłym tygodniu. Za to w następnym odcinku odpadną aż dwie taneczne pary. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
Niespodzianka! Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)