"Ninja Warrior Polska" wraca na antenę. Wśród uczestników znajdą się także gwiazdy!

2021-02-28 10:37
Oświadczyny w Ninja Warrior
Autor: Instagram Oświadczyny w "Ninja Warrior"

"Ninja Warrior Polska" powraca. Kolejni śmiałkowie gotowi są zmierzyć się z piekielnie trudnym torem przeszkód, na końcu którego czeka sława i wielkie pieniądze.

Trening full body workout

Program doczekał się wielu edycji w różnych krajach. Tylko nielicznym udało się jednak dotąd pokonać cały, naszpikowany niezwykle trudnymi do pokonania przeszkodami. Aby zwyciężyć, trzeba wykazać się nie tylko niezwykłą sprawnością fizyczną, ale także wytrzymałością i odpornością na stres.

Wśród śmiałków, którzy mieli w poprzednich edycjach okazję zmierzyć z polską wersją słynnego toru przeszkód, znajdą się także znani i lubiani. O zwycięstwo walczyli m.in. Andrzej Młynarczyk czy Rafał Maserak. Tej wiosny swoich sił spróbują kolejni chętni, a wśród nich znajdą się także Rafał Maślak, Piotr Kupicha czy Miss Polski 2018 Olga Buława. Zmagania uczestników komentować będą na gorąco dziennikarz sportowy Jerzy Mielewski oraz zawodnik MMA Łukasz "Juras" Jurkowski. Kibicować im będzie również gospodyni show Karolina Gilon.

Emisja w TV:

Ninja Warrior Polska

wtorek 20.05 Polsat

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze