Nowa partnerka Tomasza Kammela. Podobna do Niezgody?

2018-05-05 12:00 i.d

Tomasz Kammel majówkę spędził w towarzystwie pięknej brunetki. Nowa partnerka prezentera to kopia jego ex?! Mamy zdjęcia z majówkowych przytulasków Tomasza Kammela.

Tomasz Kammel z nową partnerką przyłapany przez paparazzich w mazurskiej głuszy. Prezenter odpoczywał w cieniu drzew, przytulając tajemniczą brunetkę. Co ciekawe, nowa partnerka Kammela jest uderzająco podobna do swojej poprzedniczki - Katarzyny Niezgody. Kim jest brunetka, którą obściskiwał prezenter? Tego jeszcze nie wiadomo. Co prawda Kammel pochwalił się zdjęciami z majówkowego odpoczynku na Mazurach, ale nie były to zdjęcia tajemniczej brunetki.

Kim jest Katarzyna Niezgoda? Była partnerka Kammela to wpływowa kobieta

Katarzyna Niezgoda (rocznik '69) ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. W 1992 rozpoczęła pracę w jednej z warszawskich kancelarii prawnych. Od czerwca 2001 roku była członkiem Zarządu Banku BPH, natomiast w sierpniu 2004 roku została Wiceprezesem Zarządu. W 2007 roku Katarzyna Niezgoda weszła do Zarządu Banku Pekso S.A. 2 lata później została zwolniona z tej funkcji w związku z aferą "Kammelgate". Spółka Sparrow, z którą związany jest partner Niezgody, Tomasz Kammel, organizowała niemal wszystkie szkolenia personalne w bankach BPH i Pekao S.A. Zlecenia często dostawała bez przetargów, przez co banki poniosły straty w wysokości około 16 mln zł. Śledztwo w tej sprawie zostało umorzone w lipcu 2010 roku.

Jedno jest pewne! Pobyt na Mazurach wprawił Kammela w radosny nastrój. Widać to między innymi na poniższych zdjęciach:

Jest miłość:) #sisters #dog #mazury #pomost #podejrzaneodtyłu Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)
Najnowsze