Obrzydliwy hejt na Wiesię z "Sanatorium miłości"

2020-02-21 10:53 wp
Sanatorium miłości
Autor: Materiały TVP Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości" to program, który widzowie pokochali! Na początku drugiego sezonu show, o seniorach poszukujących miłości, sympatię zyskała kuracjuszka Wiesia. Niestety, ostatnio spłynął na nią obrzydliwy hejt.

Wiesia z "Sanatorium miłości" dała się poznać widzom i uczestnikom programu, jako otwarta i bezpośrednia osoba. Już na początku wizyty w Ustroniu, nie wstydziła się rozmów o seksie. Mało tego, pokazała, że ma do siebie duży dystans. Pokazała też "pazurki" i bardzo się buntowała, nie spodobał jej się pomysł twórców show. Mimo to, Wiesia jest pogodna i potrafi rozweselić niejednego kolegę czy koleżankę. Niestety, inaczej jest z internautami, którzy nie mają dla kuracjuszki litości!

OBRZYDLIWY HEJT NA WIESIĘ Z "SANATORIUM MIŁOŚCI"

Uczestniczka, mimo nadprogramowych kilogramów potrafi się z siebie śmiać. Jednak tym razem, ma dość. W niedzielnym odcinku zobaczymy jak niemiło odpowie koleżance z pokoju: - Przytyłaś? - zapytała Stenia. - Schudłam, bo obcowałam z tobą! - nie szczędziła słów Wiesia. Internauci szybko zareagowali na fragment "Sanatorium miłości". Na seniorkę spadł obrzydliwy hejt. Widzowie pisali:

- No i cała nasza, zła na cały świat i szanującą wszystkich ludzi "cudowna Wiesia"

- Wiesia ma ciężki charakter. Z taką osobą ciężko się żyje, wiecznie marudzi. Zgłosiła się do programu to powinna wykonywać wszystkie zadania jak pozostali uczestnicy

- Na początku myślałam o Wiesi, że szczera kobieta, ale teraz też nie mogę jej znieść

- Wszystko wie najlepiej. Wszystko robi najlepiej. Wszystko jej nie leży... Nie powinna znaleźć się w programie

- Dla mnie Wiesia jest osobą mało tolerancyjną.

Najnowsze