Ohydna plotka o Kalskiej i Roznerskim. Wmawiają im rozstanie! TYLKO U NAS

2019-05-09 11:10 rr
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
Autor: Akpa Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska (33 l.) i Mikołaj Roznerski (35 l.) nie są już parą?! W mediach pojawiła się sensacyjna informacja o rozstaniu gwiazd "M jak miłość". Podobno popularny gwiazdor miał już szukać nowej sympatii i chodzić na randki... Produkcja "M jak miłość" stanowczo ZAPRZECZYŁA tym informacjom.

Kalska i Roznerski są jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Od ponad roku tworzą zgrany duet zarówno w życiu prywatnym, jak i na ekranie - od lat wcielają się bowiem w Izę i Marcina w "M jak miłość". Od pewnego czasu w mediach pojawiały się informacje o kryzysie w ich relacji, a we czwartek tygodnik "Na żywo" ogłosił rozstanie. Dowodem, że związek tych dwojga się skończył miał być profil aktora na popularnym serwisie randkowym. - Mikołaj zalogował się na popularnym portalu randkowym. Nigdy nie czuł się dobrze jako singiel i nie wyobraża sobie samotnych wieczorów. Dlatego znów zaczął umawiać się na randki - zdradził w rozmowie z gazetą przyjaciel aktora.

Informacji o rozstaniu tej dwójki stanowczo zaprzeczyła osoba z produkcji "M jak miłość". - Mikołaj i Ada nie rozstali się. To kolejna nieprawdziwa informacja, która pojawiła się w ostatnim czasie tylko po to, by postawić Mikołaja w niekorzystnym świetle. Co więcej, oboje są nie tylko przykładną parą w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Ich bohaterowie w "M jak miłość" szykują się do ślubu, a wkrótce zobaczymy aktorów w jednej sztuce. Czy gdyby się rozstali to nadal chcieliby tak dużo razem współpracować?

Fani Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego mogą zatem odetchnąć z ulgą. Miłości ich ulubieńców nic nie zagraża.

Najnowsze