Olga Bołądź pokonała koronawirusa. Wszystko dzięki MONGOLSKIM SPOSOBOM

2020-10-30 11:08 wp
Olga Bołądź pokonała koronawirusa. Wszystko dzięki MONGOLSKIM SPOSOBOM
Autor: AKPA Olga Bołądź pokonała koronawirusa. Wszystko dzięki MONGOLSKIM SPOSOBOM

Niebywałe! Olga Bołądź (36 l.) pokonała koronawirusa. Gwiazda wyznała, że wpadła w szpony pandemii. Całe szczęście, była dziewczyna Sebastiana Fabijańskiego wyzdrowiała. Wszystko dzięki mongolskim sposobom! Aktorka zdradziła bardzo nietypowy lek na COVID-19.

Koronawirus wdarł się do show biznesu i bez wahania atakuje rodzime gwiazdy. Gorąco zrobiło się "Tańcu z Gwiazdami", Dorota Szelągowska zaraziła się we własnym domu. Okazuje się, że również Olga Bołądź była zakażona koronawirusem. Aktorka ujawniła to w komentarzu pod postem Ilony Łepkowskiej, która również jest na kwarantannie. Była Fabijańskiego postanowiła podzielić się swoimi odczuciami związanymi z chorobą. Wirus chyba nieźle ją wymęczył, bo skonsultowała się z tajemniczą lekarką! Zaleciła jej nietypowe lekarstwo na COVID-19.

ZOBACZ: DRAMATYCZNE CHWILE wielkiej gwiazdy Idola. Potrzebuje RATUNKU

Olga Bołądź ozdrowiała. Wszystko dzięki mongolskim sposobom

Okazuje się, że Olga Bołądź pokonała koronawirusa dzięki mongolskim sposobom! Oprócz podstawowych witamin przyjmowała też zupełne coś innego: - Ja jakby co, to brałam cynk i aspirynę. Trzymajcie się w cieple i jak mówi moja mongolska lekarka: ciepłe, ciepłe jeść i ciepłe rano i ciepłe pić. I coś w tym jest, bo ten wirus bije się ciepłem i nie można się wychładzać, wiec robiłam dużo kompotów i herbat rozgrzewających. Dużo zdrowia. Jak z tego wyjdziecie to spacer będzie dla was najwspanialszy, słońce będzie świeciło specjalnie dla Was, a jak wróci smak to pomidorówka będzie królewskim daniem - napisała Bołądź życząc zdrowia Łepkowskiej.

ZOBACZ: ​Strajk Kobiet. Mąż Martyny Wojciechowskiej ZMIAŻDŻONY przez internautów. Spór o Down the road

Ilona Łepkowska pogodziła się z Małgorzatą Kożuchowską. Chce by zagrała w jej filmie [Gwiazdy bez Maski]
Najnowsze