Olga Frycz w ciąży. Nie boi się samodzielnego macierzyństwa. Zdradziła płeć i imię dziecka!

Olga Frycz w ciąży. Wychowa dziecko sama?
Autor: Instagram Olga Frycz w ciąży. Wychowa dziecko sama?

Olga Frycz (34 l.) pochwaliła się, że po raz drugi zostanie mamą. Aktorka ma już córeczkę Helenkę, która jest owocem poprzedniego związku Frycz z trenerem tajskiego boksu. Para była nawet zaręczona, ale rozstali się i w zgodzie wychowują córkę. O kolejnym partnerze aktorki nie ma informacji w mediach. Aktorka pokazała ciążowy brzuszek i opowiedziała o tym, co ją czeka. Gwiazda nie ma jednak obaw, co do samotnego macierzyństwa. Podała płeć i imię dziecka. Sprawdźcie to!

Olga Frycz ogłosiła, że znów spodziewa się dziecka. Pokazała na Instagramie zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Aktorka ma już córeczkę Helenkę, która urodziła się w 2018 roku. Ojcem dziecka jest trener tajskiego boksu Grzegorz Sobieszek. Para była nawet zaręczona, ale ich związek nie przetrwał. Jednak mają ze sobą dobre relacje i w zgodzie wychowują córkę. Frycz drugi raz zostanie mamą. Na świat znów przyjdzie dziewczynka. Druga córka aktorki otrzyma imię Zosia. Olga Frycz napisała o samodzielnym macierzyństwie:

Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze (...) Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór.

Doda rozstała się z mężem

ZOBACZ: Ważna zmiana w Tańcu z gwiazdami. Widzowie będą mieli problem. Co dalej z show Polsatu?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze