Paweł Domagała broni się przed fanami? Jest coś, na co nigdy im nie pozwoli

2021-01-13 12:58 wp
Paweł Domagała
Autor: wbf

Paweł Domagała zyskał gigantyczną popularność dzięki utworowi "Weź nie pytaj". Od tamtej pory jego kariera muzyczna mknie jak błyskawica, a jego twarz zna niemal każdy. Sława ma swoje uroki, ale też mroczne strony. Paweł Domagała broni się przed fanami? Jest coś, na co nigdy im nie pozwoli. Poznajcie szczegóły!

Paweł Domagała to obecnie jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Muzyk jest na topie, a jegu utwór "Weź nie pytaj" zna niemal każdy. Wielki hit okazał się przepustką do kariery i rzeszy fanów. Niestety, Paweł Domagała nie zawsze jest szczęśliwy z tak licznej publiki. Jest coś, na co nigdy nie pozwoli fanom.

NIE PRZEGAP: Dzieci Michała Wiśniewskiego nie cieszą się z kolejnego braciszka? Mandaryna ujawnia: "Trochę byli zdziwieni"

Paweł Domagała broni się przed fanami?

W rozmowie z Plejadą, Domagała wyznał, jaka jest ciemna strona sławy. Zdradził też, czego bardzo nie lubi. Chodzi o... selfie: - To forma mojej samoobrony. (...) Po prostu nie zgadzam się na selfie, bo tego nie lubię. Zresztą, wyjaśniłem to wszystko w piosence "Chmury" na mojej nowej płycie. Teraz każdy ma telefon, zależy mu, żeby zrobić to zdjęcie, a mnie to bardzo denerwuje. Po sukcesie "Weź nie pytaj" miałem wrażenie, że zaczęło się polowanie na małpę żeby tylko mieć selfie z Domagałą - zdradził.

Dodał też, że w pewnym momencie kariery słyszał w kółko to samo: - Mało kto chciał pogadać, tylko słyszałem: "Mordo, uśmiechnij się". Źle znosiłem to i psychicznie, i fizycznie. Wobec czego podjąłem decyzję, że nie będę robił sobie selfie. Na początku bałem się, jak ludzie na to zareagują. Ale okazało się, że 99,9% osób uważa, że to świetny pomysł. Po koncercie wolę wyluzować się i pogadać z moimi słuchaczami - powiedział Paweł Domagała.

Co sądzicie o takim podejściu muzyka?

ZOBACZ: Szok! Janusz Chabior znów ma włosy. Zadziwiająca przemiana aktora

Szok! Janusz Chabior znów ma włosy. Zadziwiająca przemiana aktora
Najnowsze