Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka ujawnia, jak nakryła go na zdradzie. Mówi o dziecku

2021-04-15 5:35 tumm
Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka ujawnia, jak nakryła go na zdradzie. Mówi o dziecku
Autor: arch. pryw.

Krzysztof Krawczyk (†74 l.) był niesamowicie przystojnym i czarującym mężczyzną. Dlatego też wiele kobiet zabiegało o jego względy. Jedną z nich była Halina Żytkowiak z zespołu Amazonki. Piękność uwiodła gwiazdora, mimo że ten miał żonę. – Nakryłam ich w hotelowym pokoju. Potem dowiedziałam się, że jest w ciąży – mówi „Super Expressowi” pierwsza żona artysty, Grażyna Krawczyk (76 l.).

Grażyna, wtedy jeszcze Adamus, i Krzysztof Krawczyk poznali się w 1962 r. w liceum w Łodzi. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Cztery lata później pobrali się, a świadkami ich ślubu byli koledzy z zespołu Trubadurzy, Marian Lichtman (74 l.)  i Sławek Kowalewski (74 l.).

To był mój pierwszy mężczyzna. Razem do szkoły, razem ze szkoły, razem w trasę, wszystko robiliśmy razem. To był taki facet, że tylko do pozazdroszczenia – mówi nam pani Grażyna.

Małżonkowie wraz z zespołem jeździli po świecie. Podczas trasy koncertowej w Gruzji pani Grażyna odkryła zdradę męża. – Złapałam ich. Krzysztof był u niej w pokoju. Nie nakryłam ich w łóżku, ale wparowałam do niej do pokoju i zapytałam „Gdzie jest Krzysztof?”. Krzysztof był w łazience. I wszystko się posypało – wspomina.

Dla pani Grażyny był to ogromny cios, tym bardziej że chcieli mieć bobasa. – Staraliśmy się o dziecko, ale Halina była szybsza. Ja miałam jakiś problem, ale byłam dwa razy w kurortach w Tarczynie-Zdroju, Dusznikach, gdzie mnie Krzysztof odwiedzał, i byłam na dobrej drodze, ale niestety w międzyczasie Halinka była szybsza – dodaje.

Mimo ogromnego bólu bardzo dobrze wspomina lata spędzone z Krawczykiem. – To nie spłynęło po mnie jak po kaczce. Będę wszystko pamiętała do końca życia. Pogodziłam się z tym i złego słowa nie dam na niego powiedzieć. Nigdy w życiu niczego złego mu nie życzyłam. Był w porządku facetem, a że kochał kobiety... – wzdycha.

Pani Grażyna nigdy więcej nie stanęła na ślubnym kobiercu. – Straciłam wiarę w małżeństwo – dodaje.

ZOBACZ: Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Włożą mu TO do trumny. Ostatnia wola artysty

Tak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka trzy dni po pogrzebie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze