Pierwsza żona Wiśniewskiego robi z córki gwiazdę? 13-latka z długimi paznokciami. Wygląda na swój wiek?

2021-06-21 11:20
Pierwsza żona Wiśniewskiego robi z córki gwiazdę? 13-latka z długimi paznokciami. Wygląda na swój wiek?
Autor: Instagram Pierwsza żona Wiśniewskiego robi z córki gwiazdę? 13-latka z długimi paznokciami. Wygląda na swój wiek?

Pierwsza żona lidera "Ich troje" Michała Wiśniewskiego (49 l.) chce zrobić z córki wielką gwiazdę. Chyba jednak trochę przesadza w kwestii jej wyglądu. Zobacz jak prezentuje się nastoletnia pociecha Magdy Femme (50 l.). Wy też zgodzilibyście się na taką stylizację własnych córek?

Nie od dziś wiadomo, że śniadaniówki są świetnym miejscem do promowania nowych gwiazd. I to właśnie do "Dzień dobry TVN" była piosenkarka "Ich Troje" zdecydowała się zabrać swoją córkę Nelę (13 l.). Okazuje się, że znana mama jest bardzo liberalna i pozwoliła jej na dosyć niespotykany element stylizacji jak na nastolatkę.

Co teraz robi Magda Femme?

Magda zaistniała na rynku muzycznym, gdy występowała u boku Michała Wiśniewskiego, który został jej mężem. Ich hity śpiewała cała Polska, a piosenkarka cieszyła się dużą popularnością. Jednak jej małżeństwo jak i przygoda z zespołem "Ich Troje" skończyła się w 2001 roku. Zdecydowała się na solową karierę, która przez lata różnie się układała. Teraz jednak celebrytka postanowiła pochwalić się, że wraca z nowym kawałkiem.

- Skończyłam właśnie nagrywanie swojego singla i mam nadzieję, że już niedługo powstanie do niego teledysk - powiedziała Femme w "Dzień dobry TVN".

Co prawda przez pandemię musiała trochę zwolnić, jeśli chodzi o kwestie muzyczne, ale znalazła sobie nowe zajęcie.

- Rodzice mojego narzeczonego na urodziny podarowali mi szklarnię. Jestem z tego bardzo zadowolona. Czuję się dumna, kiedy sąsiedzi przychodzą i podziwiają moje uprawy - dodała.

Przez ostatani rok skupiła się również na przekazywaniu muzycznej wiedzy innym i zaczęła uczyć śpiewu. Co ciekawe okazuje się, że jej uczennicą została również jej córka.

Córka Femme zaskakuje

- Już dawno wiedziałam, że będzie chciała spróbować, a co z tego wyjdzie - zobaczymy - wyznała piosenkarka w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

- Okazało się, że gdy Nel weszła do studia nagrywać po raz pierwszy i to była jej decyzja, nigdy jej do tego nie namawiałam, to gdy stanęła przed mikrofonem, to we mnie wstąpiło coś, co ciężko mi nazwać. Chciałam, żeby to było perfekcyjne, lepsze niż cokolwiek ja zrobiłam. Aż Michał mnie wyrzucał ze studia: "Wyjdź, jesteś katem". No i ja musiałam wychodzić, bo ona przy mnie czuła się zestresowana jak nigdy - ddoała.

Na fotelu w śniadaniówce siedziała również Nela, która odpowiedziała szczerze na pytanie jaką nauczycielką jest jej znana mama.

- Mama bardzo dobrze uczy, ale były momenty, kiedy naprawdę się na mnie wkurzała - powiedziała ze śmiechem nastolatka.

Widać jednak, że córka Femme bardzo chce zaistnieć i zrobić karierę jak jej mama. Do studia nastolatka przyszła wystylizowana, a najbardziej zaskoczyły wszystkich jej długie paznokcie, które nie koniecznie pasowały do wyglądu zaledwie 13-letniej dziewczynki. Jednak Nela i jej mama uważają chyba inaczej, a nastolatka chętnie pozowała, próbując robić pozy niczym gwiazda Hollywood.

ZOBACZ: Ogromna afera, Wiśniewski totalnie przegiął! Odbierające mowę słowa o klękaniu żon przed mężami, strajkujące kobiety mu tego nie darują!

Mama Michała Wiśniewskiego o skutkach ubocznych po szczepieniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE