Pierwsze przecieki z planu! Ida Nowakowska dostała kolejną fuchę w TVP. W show pojawi się też nowa jurorka

2021-06-10 10:53 Dominika Kowalewska
Pierwsze przecieki z planu! Ida Nowakowska dostała kolejną fuchę w TVP. W show pojawi się też nowa jurorka
Autor: AKPA Pierwsze przecieki z planu! Ida Nowakowska dostała kolejną fuchę w TVP. W show pojawi się też nowa jurorka

"You Can Dance - Nowa Generacja" to taneczny talent show, w którym udział wezmę młodzi tancerze. Właśnie wystartował casting do nowego programu Telewizji Polskiej. W ekipie jurorskiej na pewno zobaczymy Agustina Egurrola. Powoli do mediów spływają kolejne informacje na temat "You Can Dance - Nowa Generacja"! Znamy kolejną jurorkę! Co więcej, TVP właśnie ogłosiło, że program poprowadzi inna gwiazda, która wcześniej związana była z formatem "You Can Dance - Po prostu tańcz!", który emitowany był na kanale TVN.

"You Can Dance" powraca na antenę polskiej telewizji. Tym razem jednak taneczne show przejęła Telewizja Polska. "You Can Dance - Nowa Generacja" prawdopodobnie pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Co ważne, w programie zaszły duże zmiany w porównaniu do jego starszej, TVN-owej siostry, czyli "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Sprawdź, co się zmieniło TUTAJ. Telewizja Polska poinformowała, kto poprowadzi program! Znamy także dwóch jurorów nowego programu! W składzie zobaczymy znane twarze, które od lat związane są ze światem tańca.

ZOBACZ TEŻ: Ida Nowakowska na PIERWSZYM spacerze z synkiem. Jak wygląda tydzień po porodzie?

You Can Dance - Nowa Generacja. Kto poprowadzi?

Jak się okazało, nowy "You Can Dance" poprowadzi osoba związane ścisłe z poprzednią wersją programu! Ida Nowakowska wzięła udział w pierwszej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!", a w 2016 roku zasiadła na jurorskim krześle. W "Nowej Generacji" zmierzy się z rolą prowadzącej!

You Can Dance - Nowa Generacja. Kto w jury?

Telewizji Polska podała także pełny skład jurorski nowego tanecznego show! Poza Agustinem Egurrolą, na fotelach zasiądą tancerze! Jak informowaliśmy jakiś czas temu, jednym z kandydatów do tego zaszczytnego miejsca jest brat Małgorzaty Rozenek-Majdan. Ta informacja została potwierdzona przez portal Wirtualnemedia.pl. Przeczytaj więcej o Michale "Mishy" Kostrzewskim: Brat Małgorzaty Rozenek jurorem w nowym show TVP. Jego uroda budzi spore podekscytowanie! Kim jest Michał Kostrzewski? Ostatnią członkinią jury została Klaudia Antos! To tancerka i choreografka, która wzięła udział w "You Can Dance - Po prostu tańcz!" w 2016 roku. Co więcej, Antos wystąpiła u boku samej Jennifer Lopez podczas słynnego Halftime Show na SuperBowl 2020!

Ida Nowakowska urodziła. Nagrania ze szpitala
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze