Zagrał w słynnym polskim serialu. Pogrzeb Michała Szewczyka trzy tygodni po śmierci

2021-02-28 15:44 mga
Michał Szewczyk
Autor: wikipedia Aktor zostanie pochowany na Cmentarzu Doły w Łodzi

Michał Szewczyk (+86 l.) zmarł 8 lutego,a jego pogrzeb odbędzie się dopiero trzy tygodnie po jego śmierci. Znakomity aktor znany z "Zamachu", "Kapitana Sowy na tropie", "Pana Samochodzika i Templariuszy", czy "Komisarza Alexa", zostanie pochowany na łódzkim cmentarzu Doły.

- Pogrzeb odbędzie się w dniu 1 marca 2021 roku o godzinie 13.00 na cmentarzu komunalnym na Dołach - czytamy w nekrologu. Michał Szewczyk związany był z Łodzią od urodzenia. To tu skończył studia aktorskie i od 1957 roku aż do śmierci grywał w tutejszym Teatrze Powszechnym. Prawdopodobnie aktor zostanie pochowany w Alei Zasłużonych.

Jeszcze dłużej na swój pogrzeb czeka zmarły dwa dni wcześniej Krzysztof Kowalewski (+83 l.). Ostatnie pożegnanie aktora odbędzie się 19 marca, czyli półtora miesiąca od jego śmierci. Mistrz komedii reżyserowanych przez Stanisława Bareję zostanie pochowany na Starych Powązkach w grobie matki, Elżbiety Kowalewskiej (+61 l.).

Tu zostanie pochowany Krzysztof Kowalewski. Pogrzeb prawie dwa miesiące po śmierci. Dlaczego? [ZDJĘCIA]

Najpierw umarł Krzysztof Kowalewski, teraz przekazano tragiczne wiadomości o śmierci kolejnej legendy polskiego kina. To koniec pewnej epoki

Tu zostanie pochowany Krzysztof Kowalewski
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze