Pokazali Rydzyka ze śladem po obrączce. Wielka WPADKA w "Polityce"

2019-09-10 10:46 INO
Patryk Vega sklejka
Autor: MATERIAŁY PRASOWE & FACEBOOK Patryk Vega sklejka

Nowy film Patryka Vegi (42 l.) okazał się sukcesem frekwencyjnym. Produkcja przyciągnęła do kin niemal milion widzów! Choć obraz cieszy się sporą popularnością, to twórcom nie udało się wyzbyć wstydliwych wpadek, jak np. ślad po obrączce widoczny na palcu księdza.

4 września do kin wszedł nowy film Patryka Vegi. Obraz przywiódł do kin 930 tys. widzów w weekend otwarcia. Na ekranie pojawiła się plejada gwiazd, które wcieliły się w "najważniejszych ludzi w państwie". Niestety, twórcy zaliczyli sporą wpadkę w wątku inspirowanym ojcem Rydzykiem. W "Polityce" rolę "polityka w sutannie" gra Zbigniew Zamachowski (58 l.). Na palcu aktora widoczny był odciśnięty ślad po obrączce. Element ten rzucał się w oczy szczególnie podczas bliskich kadrów, których w produkcji nie brakowało. Zobaczcie zdjęcie!

Polityka Patryka Vegi
Autor: Kino Świat "Polityka" Patryka Vegi - Zbigniew Zamachowski i Tomasz Oświeciński

"Polityka" - o czym jest film? [OPIS DYSTRYBUTORA]

W "Pitbullu" Patryk Vega zajął się policją, w "Botoksie" wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa "Polityka" odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

Najnowsze