Quiz. Te związki rozgrzewały całą Polskę! Na pewno znasz 7/10 partnerów gwiazd!

2021-06-10 11:00
Radosław Majdan, Doda, Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: AKPA Radosław Majdan, Doda, Małgorzata Rozenek-Majdan

To wyzwanie dla prawdziwego fana polskiego show-biznesu! Tylko nielicznym uda się zdobyć 10/10 punktów. Sprawdź, czy potrafisz odpowiednio dopasować partnera do polskiej gwiazdy. Nie wszystkie związki są takie oczywiste! Oni naprawdę byli kiedyś razem! Przekonaj się, ile wiesz o intymnym życiu polskich celebrytów. Zapraszamy do rozwiązania naszego quizu.

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Dominika Kowalewska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE