Robert Śmigielski i Weronika Rosati kłócą się o nazwisko córki

2019-05-02 5:35 OUI
Weronika Rosati i Robert Śmigielski
Autor: Akpa Weronika Rosati i Robert Śmigielski

Kiedyś się kochali, teraz się nienawidzą i wytaczają przeciwko sobie coraz cięższe działa. Weronika Rosati (35 l.) bez wiedzy i zgody byłego partnera zmieniła nazwisko ich córki Elisabeth (2 l.). Jak dowiedział się „Super Express”, Robert Śmigielski (53 l.) zamierza walczyć w sądzie o jego przywrócenie.

Dwa tygodnie temu Weronika Rosati poinformowała na swoim Instagramie, że zmieniła córce nazwisko ze Śmigielska na Rosati. Szybko się okazało, że aktorka zrobiła to w Stanach Zjednoczonych, czyli tam, gdzie urodziła się dziewczynka.
W poniedziałek na wniosek Śmigielskiego w jednym z warszawskich sądów odbyła się rozprawa o ustalenie opieki nad Elisabeth, a także ustalenie alimentów, które mężczyzna miałby płacić. W sądzie pojawili się oboje. Jednak po wyjściu z sali sądowej między byłymi kochankami doszło do mocnej wymiany zdań. Właśnie wtedy aktorka osobiście poinformowała Śmigielskiego o zmianie nazwiska dziecka. – Tak, zmieniłam nazwisko, bo ojciec stosował przemoc domową i w Stanach za przemoc domową byłbyś aresztowany – odcięła się Weronika na pytanie o zmianę nazwiska.
Wiesz, że kłamałaś – rzucił Śmigielski.

Jak dowiedział się „Super Express”, mężczyzna zamierza udowodnić to w sądzie.
Śmigielski po konsultacjach z prawnikami dowiedział się, że Weronika nie mogła bez jego wiedzy i zgody zmienić nazwiska córce. Dlatego też zamierza iść z tą sprawą do sądu i przywrócić dziewczynce swoje nazwisko – zdradza nasz informator.