Tego w TVP nie pokazali! Wiemy, co powiedziały Roksana Węgiel i Viki Gabor po tym, jak Ala Tracz przegrała Eurowizję!

2020-11-30 14:47 sylwiab
Eurowizja Junior 2020, Ala Tracz, Roksana Węgiel, Viki Gabor
Autor: AKPA Eurowizja Junior 2020, Ala Tracz, Roksana Węgiel, Viki Gabor

Ala Tracz reprezentowała wczoraj Polskę na Eurowizji Junior 2020. Podczas konkursu obecna była także Roksana Węgiel i Viki Gabor. Wiemy, co powiedziały do 10-latki po tym, jak przegrała i uplasowała się na 9. miejscu, mimo, że w tym roku było zaledwie 12-stu uczestników. W TVP tego nie pokazali.

Eurowizja Junior 2020 cieszyła się wielkim zainteresowaniem, bo dwa lat z rzędu wygrywała ją Polska. Poprzednie zwyciężczynie, Roksana Węgiel i Viki Gabor były obecne na wydarzeniu i widzowie TVP mogli zobaczyć ich wokalne popisy na scenie. Ala Tracz niestety, nie powtórzyła sukcesu koleżanek. Po zakończeniu konkursu za kulisami, niezwykle rozemocjonowana 10-latka udzieliła wywiadu i ujawniła, co powiedziały jej poprzednie zwyciężczynie Eurowizji po tym, jak przegrała.

NIE PRZEGAP:  Jej romansem z Piotrem Woźniakiem-Starakiem żyła cała Polska! Właśnie urodziła dziecko! [ZDJĘCIE]

Ala Tracz ujawnia, co jej powiedziały Roksana Węgiel i Viki Gabor po przegranej Eurowizji i zejściu z anteny!

Mama Ali Tracz również udzieliła wywiadu. W rozmowie z Pomponikiem przyznała, że nie wierzyła, że córka wygra Eurowizję.

- Występ córki był niesamowity. Serce biło mi jak szalone. Nie spodziewaliśmy się wygranej, dlatego te emocje nie były aż tak ogromne. Jesteśmy dumni z córki - powiedziała dziennikarzom mama 10-latki.

NIE PRZEGAP: Wiktoria Gąsiewska już tak nie wygląda! Z jej twarzą stało się coś STRASZNEGO [SZOKUJĄCE ZDJĘCIA!]

Chwilę przed tym, jak rozemocjonowana Ala Tracz oświadczyła, że wieczór po Eurowizji spędzi z najbliższymi jedząc sushi, wyjawiła, co powiedziały jej Roksana Węgiel i Viki Gabor po tym, jak zeszły z anteny.

- Czuję się bardzo dobrze po zakończeniu konkursu. Emocje jeszcze nie opadły. Najbardziej stresującym momentem dla mnie było przyznawanie punktów. Viki i Roxie po zejściu z anteny bardzo mi gratulowały. Piosenka i występ Valentiny był bardzo fajny. My pisałyśmy na Instagramie wcześniej. Zapoznałyśmy się - wyjawiła Ala Tracz.

ZOBACZ TEŻ: Tragedia Małgorzaty Kożuchowskiej, popłakała się przed kamerami. Mąż podtrzymywał ją przy grobie bliskiej osoby

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu
Najnowsze