"Rolnik szuka żony" 7 - startuje nowa edycja! Kiedy emisja?

2020-04-07 9:41 doll
Rolnik szuka żony 7 - kiedy nowa edycja?
Autor: AKPA "Rolnik szuka żony" 7 - kiedy nowa edycja?

Nowa edycja "Rolnik szuka żony"! Przez epidemię koronawirusa niemal wszystkie plany zdjęciowe zostały wstrzymane, ale Telewizja Polska zaskoczyła fanów lubianego formatu i uszykowała im niezłą niespodziankę! "Rolnik szuka żony" 7 startuje już w Wielkanoc! Jak to?

"Rolnik szuka żony" 7 - kiedy nowy sezon?

Przypomnijmy: Telewizja Polska zaskoczyła wszystkich i zdecydowała, że mimo epidemii koronawirusa, ruszy z siódmą edycją "Rolnik szuka żony"! Dotychczasowy cykl producencki był następujący: na święta wielkanocne emitowano odcinek zerowy, potem widzowie mogli pisać listy do wybranych rolników. Zdjęcia do programu miały miejsce późną wiosną i latem, ale to widzowie zobaczyli dopiero jesienią, gdy telewizja emitowała premierowe odcinki danego sezonu. Cykl kończył się mniej więcej w październiku/listopadzie, a w grudnia, na Boże Narodzenie, TVP pokazywała odcinek specjalny. Wtedy okazywało się, która para przetrwała, a która zdecydowała o końcu znajomości. Na przykład po ostatniej, szóstej edycji, powstało kilka szczęśliwych związków.

Fani "Rolnik szuka żony" będą zachwyceni! Świetna wiadomość

Wygląda na to, że producenci "Rolnika" są dobrej myśli: już w Wielkanoc, 12 kwietnia, zobaczymy odcinek zerowy siódmej edycji programu! To będą tzw. wizytówki.

Mają wszystko: dach nad głową, ziemię, maszyny, dostęp do najnowszych technologii, satysfakcjonującą pracę oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Otacza ich piękno i spokój natury. Do pełni szczęścia brakuje im tylko jednego – kogoś, z kim mogliby to wszystko dzielić i z kim mogliby razem iść przez życie. Już jesienią rusza kolejna edycja programu „Rolnik szuka żony”. Po raz siódmy miliony Polaków będą mogły śledzić losy kilku odważnych rolników. Ich marzenia o miłości i starania by ją odnaleźć. To, jak poznają siebie samych. Nie zabraknie emocji, radosnych chwil, ale też trudnych momentów... Kto w niej będzie? Tego dowiemy się już w wielkanocną niedzielę. Tego dnia, w czasie zerowego odcinka 7. edycji programu, poznacie mieszkańców wsi (płci obojga) poszukujących swoich drugich połówek. Każde z nich opowie krótko o sobie, swoich planach, marzeniach i oczekiwaniach wobec drugiej osoby. Te osoby, które wzbudzą największe zainteresowania i otrzymają najwięcej listów zobaczymy w kolejnej odsłonie programu już jesienią - czytamy w wiadomości od Telewizji Polskiej.

Miejmy więc nadzieję, że epidemia koronawirusa szybko minie i TVP czym prędzej przystąpi do nagrywania nowych odcinków siódmej edycji!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Kuby? @piotrmatey Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)
Najnowsze