Syn Zenka Martyniuka już rozwiedziony? Daniel wystrojony jak NA WESELE [FOTO+WIDEO]

2020-09-21 12:54
Ruszyła sprawa rozwodowa Daniela Martyniuka
Autor: Paweł Nowak Ruszyła sprawa rozwodowa Daniela Martyniuka

W poniedziałek 21 września o godzinie 12.00 w białostockim sądzie rozpoczęła się rozprawa rozwodowa Daniela Martyniuka (31 l.) i jego żony Eweliny (21 l.). Niepokorny syn króla disco polo pojawił się w towarzystwie matki. Zainteresowani na sali sądowej spędzili ponad dwie i pół godziny.

Danuta Martyniuk, jak każda matka, wspiera swojego syna w dobrych i złych chwilach. Nic więc dziwnego, że przybyła z jedynakiem do Sądu Okręgowego w Białymstoku na jego rozprawę rozwodową. Oczywiście przywiozła go swoim wypasionym mercedesem.

Daniel wystroił się do sądu prawie jak na wesele. Dawno tak dobrze nie wyglądał – biała koszula, czarne garniturowe spodnie, ciemne okulary. Z pewnością był też u fryzjera. Przystrzyżone włosy i zgolony zarost sprawiły, że wyglądał naprawdę elegancko i w niczym nie przypominał zaniedbanego chłopaka z internetowych filmików. Młody Martyniuk sprawiał wrażenie bardzo zadowolonego. Z samochodu mamy wysiadł uśmiechnięty i pewnym krokiem ruszył w stronę drzwi wejściowych.

O swój look zadbała również żona Zenka. Danusia przybyła do sądu cała w pudrowym różu. Szczególną uwagę zwracały urocze kokardki na plecach jej sweterka. Z pewnością spodziewała się obecności fotoreporterów, bo wystylizowała się od stóp do głów w markowe ciuchy i dodatki. Sama zdradziła, że torebka jest od Fendi.

Czytaj także: Daniel Martyniuk będzie płacił gigantyczne alimenty! Skąd weźmie pieniądze?

Ruszył proces rozwodowy Daniela Martyniuka

Ewelina kroczyła do sądu w towarzystwie adwokata. Dziewczyna postawiła na klasyczną, nie rzucającą się w oczy czerń.

"Super Express" dowiedział się, że po trwającej ponad dwie i pół godziny rozprawie młodym Martyniukom udało się rozwieźć, o czym sam poinformował zadowolony Daniel przekraczając sądowe wrota.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE