Rozwód syna Zenka Martyniuka: Rodzice Eweliny ODPOWIADAJĄ! Padły znaczące słowa!

2020-09-27 11:01 oprac. -ag
Zenek Martyniuk w szkolnym podręczniku
Autor: EastNews Zenek Martyniuk w szkolnym podręczniku

Rozwód syna Zenka Martyniuka raczej nie odbywa się w dyskrecji. Często pojawiają się nowe wątki w tej sprawie. Teraz swój komentarz dodali rodzice dziewczyny. Zobacz, na co się powołują.

W poniedziałek 21 września Sąd w Białymstoku orzekł rozwód z winy Daniela Martyniuka. Zasądził także alimenty na córkę w wysokości 1,2 tys. zł miesięcznie i na byłą już żonę Ewelinę w wysokości 2 tysiące złotych. Jednak to nie koniec dramatycznych rodzinnych przeżyć. To formalności, które udało się dość szybko załatwić, ale emocji tak szybko nie da się uciszyć. O czym świadczy chociażby komentarz rodziców dziewczyny, jaki zamieścili na Facebooku. Warto zaznaczyć, że do tej pory raczej nie komentowali całej sprawy. Co pojawiło się na wirtualnej tablicy?

"Ewelinka i Laurka, kochamy Was bardzo mocno. Dziwny ten świat, świat ludzkich spraw, czasem aż wstyd przyznać się. A jednak często jest, że ktoś słowem złym zabija tak, jak nożem. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. Nie! Nie! Nie! Nie! Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie... "- tak wygląda wpis rodziców Eweliny.

Daniel Martyniuk poślubił Ewelinę dwa lata temu. Bajkowa ceremonia ślubna i wesele, które trwało dwa dni kosztować musiały krocie. Para ma córkę Laurę. Niestety, po dwóch latach rodzina rozpadła się. Teraz syn gwiazdy disco polo będzie musiał płacić alimenty.

Zobacz: Joanna Przetakiewicz zdradziła szczegóły swojego ślubu

Najnowsze