Sanatorium miłości 3: Edek z trudnością przyjął prawdę. "Dobre rady to się przyjmuje nawet od diabła"[RELACJA NA ŻYWO]

2021-02-28 21:09 dkow
Sanatorium miłości 3
Autor: Facebook Sanatorium miłości TVP

Jazda konna, grzybobranie, randki... Co nowego czeka kuracjuszy w kolejnym odcinku "Sanatorium miłości 3"? Niestety, czuć w powietrzu nadchodzący koniec fantastycznej przygody. Sprawdź, co słychać u uczestników! Śledź naszą relację na żywo.

Zbliża się koniec trzeciego turnusu "Sanatorium miłości". Uczestnicy powoli weryfikują podjęte decyzje i podsumowują wyjazd. W tym odcinku nie zabraknie szczerych rozmów oraz pełnych przygód wycieczek. Kuracjusze pójdą na grzyby, wyruszą na randki, a Halina  pojedzie... na koniu! Zapraszamy na relację na żywo z 9. odcinka "Sanatorium miłości 3". Startujemy punktualnie o 20:15!

Sprawdź też: Ale WSTYD! Wydało się, dlaczego żona zostawiła Edka z "Sanatorium miłości" po 26 latach, tego nie zobaczycie w TVP!

20:25

Kuracjusze cieszyli się ostatnimi chwilami w Polanicy. Edek i Wiesiek plotkowali! Obgadali Halinę! - Mogłaby być gwiazdą - skwitował Wiesiek kuracjuszkę. Tymczasem Ania wyznała Władkowi, że też chętnie dostałaby od niego polne kwiaty. Odbyła się ostatnia wspólna rozmowa w Pijalni - przyszedł więc czas na podsumowanie. - Byłem bardzo ciekaw spotkania z tą rodziną - rozpoczął Andrzej, który jednocześnie przeprosił wszystkich uczestników za wszystko złe. - Zdobyłam wiarę w siebie, której mi brakowało - wyznała Anna. Kuracjusze w jednym byli zgodni - wzięcie udziału w programie to była przygoda ich życia. Ostatnim kuracjuszem odcinka została Halina!

Zobacz też: Krystyna przyłapana na kłamstwie! Fani "Sanatorium" oburzeni zachowaniem kuracjuszki. "Sztywna jak druty w staniku"

20:35

W poprzednim odcinku Marta Manowska obiecała Edkowi, że dowie się, dlaczego panie nie dały mu szansy. - Mają takie poczucie, że się poruszasz na granicy wulgarności. Mało czuły się przez ciebie słuchane - powiedziała prowadząca. - Każdy ma mnie słuchać jak do niego mówię - odpowiedział na zarzuty Edek. - Ja muszę na siebie liczyć. Po szczerej rozmowie Marta zabrała kuracjuszy do lasu! Czas na grzybobranie. Uczestnicy dobrali się w pary i ruszyli. Niekwestionowanym mistrzem grzybów okazała się Halina. Mimo to konkurs wygrała inna para - Krystyna oraz Andrzej!

20:41

Kolejną propozycją na spędzenie dnia była gra - flirt towarzyski! Uczestnicy zasiedli do karcianej rozgrywki. Halina wręczyła Wieśkowi kartę z pytaniem - co o mnie myślisz? Odpowiedź Wieśka zszokowała! Miód na moje złamane serce. Czy zmienił swoje nastawienie do kobiety? Trudno nie zauważyć, że Teresa od pewnego czasu trzyma dystans. Manowska zaprosiła kuracjuszkę na prywatną rozmowę. Teresa wyznała, że nie ma iskier. - Andrzej przypomina mi byłego męża. Kocha siebie - wyznała. Przypomnijmy, że Teresa przeżyła zdradę swojego partnera.

20:49

Do programu powrócił Marcin Hakiel! Z ukrycia podglądał ostatnią próbę tanga na świeżym powietrzu. Ich występ będzie zwieńczeniem turnusu - wystąpią na balu. Widać, że Jadwiga włożyła dużo pracy w szkolenie swoich współtowarzyszy. Wiesław postarał się najmniej. - Akurat złożyło się tak, że kiedy były próby to musiałeś wykonywać pracę zawodową - usprawiedliwiał się mężczyzna. Tymczasem Halina porwała Wiesława na randkę! Para udała się na naukę jazdy konnej. Mimo że wyglądają na szczęśliwych, oboje deklarują, że miłości z tego nie będzie.

Zobacz to: The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski zdecydował się to zrobić! Zachęcił go młody talent

20:56

Tymczasem Jadwiga udała się na randkę ze Zdzisiem. Kobieta była nie do poznania! Zdzisław aż zaniemówił. Pomiędzy tymi dwojga zdecydowanie iskrzy! Halina i Wiesiek byli już na trzech randkach! - Po pierwszych rozmowach wiedziałem, że Halina jest sympatyczna i serdeczna - wyznał Wiesław. Para usiadła na polanie, by podsumować swoją drogę. - Nadajemy na tych samych falach - stwierdziła Halina.

21:01

W szczerej rozmowie z Manowską Zdzisław przyznał, że nie wie, jak go odbierają kuracjuszki. - Może ja jestem za duży luzak albo niezbyt poważny - stwierdził. Prowadząca odbiła piłkę - przecież Zdzisio ma całkiem pokaźne grono fanek w programie! Mężczyzna przeżył w swoim życiu prawdziwą miłość. Jego małżeństwo trwało 42 lata. Zdzisław to romantyk z ogromnym sercem. Po powrocie do pokojów Zbyszek zapytał Zdziśka, z którą kobietą wraca do domu. O dziwo, nie wybrał jednej! Postawił na Teresę, Krystynę i Jadwigę. Natomiast Zbyszek wybrałby Janinę. Kiedy Zdzisiek usłyszał, że jego kolega stawia na jedną kartę, zmienił zdanie, Wyznał wprost - Jadwiga!

Trzeci sezon "Sanatorium miłości". Nowi bohaterowie i miejsce
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze