Sanatorium miłości: KONFLIKT Steni i Włodka! Rzuciła go przez ZABAWY W JACUZZI! [RELACJA]

2020-08-03 22:26 wp
Stenia i Władek P. z Sanatorium miłości
Autor: AKPA Stenia i Władek P. z "Sanatorium miłości"

Przed nami niezwykły odcinek "Sanatorium miłości". Jesteście ciekawi jak żyje Wiesia, Gerard, Bożena i reszta uczestników drugiej edycji? Mamy doskonałe wieści dla wszystkich fanów rozrywkowych seniorów! Już dziś o 21:30 dowiemy się, jak potoczyły się losy bohaterów show TVP! "Sanatorium miłości" - odcinek specjalny, śledź naszą relację na żywo!

Odcinek specjalny "Sanatorium miłości" to świetna okazja aby poznać dalsze losy bohaterów drugiej edycji! Marta Manowska  zapyta Stenię, Wiesię, Iwonę, Halinę, Bożenę i Basię, a także Waldka, Wojtka, Władka B. i Władka P, Gerarda i Adama o najskrytsze sekrety ich obecnego życia. Dowiemy się, jak udział w "Sanatorium..." wpłynął na ich życie! Bądźcie z nami i śledźcie relację na żywo! "Sanatorium miłości" - odcinek specjalny, relację zaczynamy o 21:35.

22:15

- Przelatywaliśmy każdy dzień, aż do rana - opowiedział Gerard o wspomnieniach z "Sanatorium..." - Cieszę się, że znalazłem się w tym programie. Fajnie to wszystko wypadło. O tym, jak wygląda ich życie opowiedziała Iwonka: - Jestem zakochana, jestem prawdziwą, spełnioną kobietą (...) To jest ten gość, z którym chciałabym iść przez życie, czując się dowartościowaną partnerką. (...) Bardzo się cieszę, że już się nie budzę sama.

22:11

Gerard i Iwonka widują się bardzo często. Starają się pielęgnować swoją relację: - Gerard dba o mnie, myślę, że ta wymiana jest fajna! Para zdradziła, że ich uczucie zaczęło rodzić się dopiero po skończeniu zdjęć do "Sanatorium miłości". - No pierwsze wrażenie, Gerard nie zrobił na mnie takiego WOW, ale po rozmowie - całkiem fajne.

22:05

Bożena z Chicago! - W moim życiu nic się nie zmieniło, jestem taką samą osobą, tylko jestem bardziej rozpoznawalna. Nie wiem czym sobie zasłużyłam na zostanie królową turnusu - wspomniała Bożenka. 

22:00

Stenia i Władysław: - Myślałem, że z tego związku coś będzie. (...) Niestety po dalszym pobycie z nią stało się inaczej. Może niezgodność charakterów - opowiedział mężczyzna, który ułożył sobie życie z inną kobietą. Poznał ją właśnie w sanatorium w Ustroniu! Było to 14 lutego! - Wyjeżdżając z "Sanatorium..." wyjeżdżałam w parze. Byłam naiwna. Relacje moje z Władkiem zakończyły się w grudniu, ja zerwałam kontakt - zdradziła Stenia. Czyżby zrobiła to po zobaczeniu pikantnego odcinka z Włodkiem i Bożenką w jacuzzi? Przypomnijmy, że mężczyzna dotykał odważnie biustu i gładził nogi Bożeny. Mokre zabawy w jacuzzi na pewno nie sprawiły Steni radości! Jednak kobieta również poradziła sobie w życiu. Została modelką! Jeśli chodzi o miłość, pisze do niej cała lista młodszych mężczyzn.

21:53

Włodek ma nową dziewczynę. Ma na imię Wiesia i przyznaje, że coś do niego czuje. On podchodzi do tego bardzo poważnie. Manowska zasugerowała, że może będzie jakieś weselicho: - No, nie należy tego wykluczyć. (...) Myślę, że to będzie ostatnia partnerka w moim życiu! 

21:50

Wiesia! Co u niej słychać? Seniorka schudła aż 16 kilogramów! Oprócz tego ma swój własny kąt, w którym zamierza zamieszkać. Remontuje dom. Oprócz tego założyła telefon, dzięki któremu chce pomagać innym: - Na przykład chłopak mi 16 lat dzwoni i mówi, że chce mi podziękować, ponieważ babcia cały czas siedziała w piżamie. Pani postawa babcię moją podniosła! 

21:45

- Teraz na dziś jestem odważna. Jestem osobą bardzo otwartą, jestem naturalna i chcę żeby mnie ludzie tak odbierali! - wyznała Halinka, która podczas programu bardzo często płakała i wzruszała się. Manowska stwierdziła, że była to dla niej świetna terapia. Dzięki "Sanatorium miłości" zmieniła się w odważną kobietę, która przestała płakać! Z kolei Barbara wyznała, że jej życie nie zmieniło się... w ogóle! Wyznała, że pisało do niej wielu młodszych mężczyzn. Niestety,żaden z nich nie skradł jej serca. Wyznała też, że nie ma kontaktu z Adamem, który poznał nową dziewczynę! - Zna życie, umie podejść do mężczyzny - opisał wybrankę. Zdradził też, że jest zakochany: - Ładna dziewczyna, taka serdeczna, wiesz. Uśmiech, uśmiech, uśmiech! (...) Od początku maja to trwa. Ja to wszystkie godziny przeliczyłem z nią - zdradził radosny i otwarty Adam.

21:43

Wojtek i Marta Manowska wspomnieli o trudnej rozmowie w trakcie programu. Mężczyzna mówił o przesłaniu do najstarszej córki Kasi, którą chciał jeszcze w życiu zobaczyć. Prosił córkę o to, aby go odszukała. Niestety, prośba Wojtka nie zadziałała. - Program jednak mi trochę uzmysłowił, że tak trudno znaleźć prawdziwą miłość, ale jest taka tęsknota żeby w końcu znaleźć. Mam jedną taką nadzieję, iskrę, ja jeszcze nie chcę zapeszyć. To w ciągu kilku miesięcy się powinno wyjaśnić - otworzył się Wojtek wspominając o swojej nowej miłości.

21:40

Wojtek, Halinka i Basia spotkali się na działce u kolegi. Zrobili sobie małe przyjęcia i grali z synem Wojciecha w ping-ponga. - Mój syn, to jest jedyna osoba, z którą ja się tak dogaduję! (...) Dwie, to ja tutaj ogarnę - mrugnął okiem do widzów sugerując, że ma wymagających gości.

21:35

Wiosną podczas zaplanowanego spotkania nad morzem, uczestnikom nie udało się spotkać z Martą Manowską. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa. Mimo to, zwariowani kuracjusze dopięli swego i Marta Manowska przepyta ich o dosłownie wszystko!

Najnowsze