Zamachowska na tropie ZŁODZIEI. Ukradli synowi cenną rzecz. Są nagrania [WIDEO]

2020-07-21 9:02 Damian Ryndak
ZAMACHOWSKA
Autor: ARCH PRYW

W poniedziałek przed domem Zamachowskich pojawili się złodzieje. Sprawcy przecięli zabezpieczenia i ukradli rower za 2 tys. złotych. Zbulwersowana kobieta kolejny raz szuka sprawców. Sprawą zajmuje się policja.

Do kradzieży doszło o godz. 17.30. Przed domem Zamachowskich na warszawskim Żoliborzu pojawiło się dwóch młodych złodziei. Przecinakiem przecięli zabezpieczenia i odjechali na rowerze wartym 2 tys. złotych. Moment kradzieży nagrał monitoring zainstalowany na domu. Kobieta jest zbulwersowana.

- Ci dwaj ukradli mojemu synowi rower za prawie 2 tys. Syn kupił go od kolegi w ratach, które spłacał ze swojej pracy w Uber Eats. Wiem, że to kolejny przypadek, gdy okradają dostawców, którzy poruszają się na rowerach, najchętniej młodych, za którymi jeżdżą i śledzą ich czekając na okazję- pisze zdenerwowana dziennikarka. Postanowiła opublikować nagranie oraz zdjęcia złodziei. Liczy, że uda się ich złapać i odpowiedzą za to co zrobili.

Ukradli rower syna Zamachowskiej. Wszystko się nagrało

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE NASZ NEWS NEOWISE - kometa nad Polską. Następny raz pojawi się za 6800 lat! Kiedy i jak ją oglądać?

- To tylko część nagrań z naszego monitoringu. Bardzo proszę, żeby ktoś, kto rozpozna tych bezczelnych złodziei, zgłosił się do mnie. Chce, żeby sprawa przeciwko nim zakończyła się bezwzględnym więzieniem. Jesteśmy w kontakcie z policją - napisała zbulwersowana kobieta. Okazuje się , że to kolejna kradzież u gwiazdy. W maju złodzieje ukradli jej piękną kalateę, którą hodowała na klatce schodowej. Połaszczyli się też na stylową osłonkę na kwiatka.