Zamachowska na tropie ZŁODZIEI. Ukradli synowi cenną rzecz. Są nagrania [WIDEO]

2020-07-21 9:02 Damian Ryndak
ZAMACHOWSKA
Autor: ARCH PRYW

W poniedziałek przed domem Zamachowskich pojawili się złodzieje. Sprawcy przecięli zabezpieczenia i ukradli rower za 2 tys. złotych. Zbulwersowana kobieta kolejny raz szuka sprawców. Sprawą zajmuje się policja.

Do kradzieży doszło o godz. 17.30. Przed domem Zamachowskich na warszawskim Żoliborzu pojawiło się dwóch młodych złodziei. Przecinakiem przecięli zabezpieczenia i odjechali na rowerze wartym 2 tys. złotych. Moment kradzieży nagrał monitoring zainstalowany na domu. Kobieta jest zbulwersowana.

- Ci dwaj ukradli mojemu synowi rower za prawie 2 tys. Syn kupił go od kolegi w ratach, które spłacał ze swojej pracy w Uber Eats. Wiem, że to kolejny przypadek, gdy okradają dostawców, którzy poruszają się na rowerach, najchętniej młodych, za którymi jeżdżą i śledzą ich czekając na okazję- pisze zdenerwowana dziennikarka. Postanowiła opublikować nagranie oraz zdjęcia złodziei. Liczy, że uda się ich złapać i odpowiedzą za to co zrobili.

Ukradli rower syna Zamachowskiej. Wszystko się nagrało

PRZECZYTAJ KONIECZNIE NASZ NEWS NEOWISE - kometa nad Polską. Następny raz pojawi się za 6800 lat! Kiedy i jak ją oglądać?

- To tylko część nagrań z naszego monitoringu. Bardzo proszę, żeby ktoś, kto rozpozna tych bezczelnych złodziei, zgłosił się do mnie. Chce, żeby sprawa przeciwko nim zakończyła się bezwzględnym więzieniem. Jesteśmy w kontakcie z policją - napisała zbulwersowana kobieta. Okazuje się , że to kolejna kradzież u gwiazdy. W maju złodzieje ukradli jej piękną kalateę, którą hodowała na klatce schodowej. Połaszczyli się też na stylową osłonkę na kwiatka.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze