Ślub od pierwszego wejrzenia 6: Znamy już wszystkich uczestników! Kim jest pozostała trójka?

2021-09-14 22:00
Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Magdalena Chorzewska, Piotr Mosak i Bogusław Pawłowski
Autor: Facebook @Ślub od pierwszego wejrzenia TVN Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Magdalena Chorzewska, Piotr Mosak i Bogusław Pawłowski

W pierwszych dwóch odcinkach nowego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzowie poznali bohaterów, którzy odważyli się wziąć udział w tym nietypowym programie. Eksperci po raz kolejny podjęli próbą idealnego dopasowania zupełnie obcych ludzi. Pójdzie im lepiej niż w poprzedniej edycji? Poznajcie ostatnich uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6".

W drugim odcinku nowej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przedstawiono pozostałą trójkę, która odważyła się zaryzykować i wziąć udział w programie. W zeszłym tygodniu o dostaniu się do eksperymentu dowiedzieli się Katarzyna, Aneta oraz Tomasz. Poznaj ich bliżej TUTAJ. Pierwsi bohaterowie poinformowali swoich najbliższych i powoli rozpoczęli przygotowania do ślubów. Kim jest pozostała trójka uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6"? Czy mają szansę na miłość? Jak widać, nie zawsze związki, które przetrwały wielki finał, są szczęśliwe. Niedawno jedyna para piątej edycji, która postanowiła się nie rozwodzić, podjęła decyzję o rozstaniu. Nikt się tego nie spodziewał! Jeszcze dzień przed ogłoszeniem przykrej informacji, Iza i Kamil spędzali czas w tym samym miejscu. Nowym uczestnikom życzymy więcej szczęścia.

Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Uczestniczki: Julia, 26 lat

Ostatnia uczestniczka mieszka w Ciechanowie. Jest jasnooką blondynką, pełną uroku osobistego. Julia nie ma dobrych doświadczeń - została tak zmanipulowane przez byłego partnera, że wychodziła na spacery z nim i jego kochanką. Otwarta, sympatyczna dziewczyna, która chciałaby stworzyć przytulny dom. Z zawodu Julia jest windykatorem w małej firmie udzielającej pożyczek przez internet.

Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Uczestnicy: Paweł, 33 lata

Kolejny uczestnik pochodzi z Będzina. Dobry, ciepły człowiek, dla którego życie nie było łaskawe. Choć skończył studia, pracuje jako pracownik fizyczny. - Jest trochę taki skromny, trochę samotnik, jednak zdeterminowany, żeby znaleźć partnerkę - stwierdzili eksperci. Paweł ma problemy z otwartym okazywaniem swoich emocji. Rozwód rodziców znacznie wpłynął na mężczyznę. Paweł bardzo to przeżył i dlatego długo nie potrafił się z nikim związać. Ma za sobą trzy związki, które źle się zakończyły.

Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Uczestnicy: Robert, 31 lat

Ostatni uczestnik pochodzi ze Strzelna. Robert jest pozytywnym mężczyzną, który ogarnia życie, a jednocześnie jest pełen luzu. - Może być dobrym partnerem, jednak jeśli kobieta będzie chciała zero-jedynkowego mężczyzny, to Robert taki nie jest - stwierdził Piotr Mosak. Do programu zgłosiła go siostra. Kontaktowy i ciekawy człowiek, przy którym trudno się nudzić. Większość życia spędza w pracy, ale samotność coraz mocniej mu doskwiera. W wolnych chwilach Robert rapuje oraz ćwiczy boks.

Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Czas wybrać strój!

Przed uczestnikami intensywny czas, który poświęcą na przymiarki, spotkania z najbliższymi oraz szczere i czasem trudne rozmowy. Paweł udał się po garnitur, w czym towarzyszyła mu siostra. Natomiast Julia postanowiła poszukać wymarzone sukni. - Troszeczkę łezka się zakręciła w oku - przyznała uczestniczka. Choć Julia marzyła o założeniu rodziny, nie miała pomysłu na to, jaki krój sukni wybrać. Mimo to szybko wybrała tę, w której przyszły, nieznany mąż zobaczy ją po raz pierwszy.

Ślub od pierwszego wejrzenia 6 - zasady

W programie udział biorą trzy pary - trzy kobiety oraz trzech mężczyzn, którzy wytypowani zostali przez ekspertów, w składzie: Magdalena Chorzewska, Piotr Mosak i prof. Bogusław Pawłowski. Eksperci dobierają uczestników na podstawie testów psychologicznych oraz badań antropologicznych. Śmiałkowie o tym, z kim wezmą ślub dowiadują się na ślubnym kobiercu! To tam dochodzi do pierwszego zapoznania. W kolejnych odcinkach widzowie mają możliwość towarzyszenia świeżo upieczonym małżonką w ich pierwszych wspólnych chwilach, w tym - w podróży poślubnej czy wizycie w rodzinnych stronach. Po ok. miesiącu pary muszą zdecydować, czy zostają razem, czy decydują się na rozwód.

Sonda
Czy uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" mają szansę na miłość?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE