Ślub od pierwszego wejrzenia 6: Nowi bohaterowie powalczą o miłość. Poznaj ich!

2021-09-07 21:30
Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Magdalena Chorzewska, Piotr Mosak i Bogusław Pawłowski
Autor: Facebook @Ślub od pierwszego wejrzenia TVN Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Magdalena Chorzewska, Piotr Mosak i Bogusław Pawłowski

Choć tak niedawno dobiegła końca 5. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia", fani mogą odetchnąć z ulgą. Już 7 września zadebiutuje kolejny sezon hitu stacji TVN. Tym razem widzowie będą mogli śledzić losy swoich ulubionych bohaterów w każdy wtorek o 21:30 na głównym kanale TVN. W pierwszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" poznaliśmy nowych bohaterów, którzy zaryzykowali i staną na ślubnym kobiercu.

Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Po ogromnym sukcesie poprzednich edycji, produkcja zdecydowała się na szybką realizację szóstej odsłony nietypowego eksperymentu społecznego. "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" zakończył się jednym udanym związkiem oraz drugim, zupełnie niespodziewanym! Laura i Karol, którzy przez ekspertów zostali połączeni początkowo z Maćkiem oraz Igą, spotkali się po zakończeniu programu! Ich relacja rozkwita, co widzowie mogą śledzić np. na Instagramie Karola. Czy w nowym sezonie programu uczestnicy zostaną połączeni bardziej trafnie? Tymczasem warto dodać, że "Ślub od pierwszego wejrzenia 6" emitowany będzie nie tylko w zmienionej porze, ale także - na innym kanale. Nowe odcinki show pojawiać się będą w każdy wtorek o 21:30 na głównym kanale TVN.

SPRAWDŹ: Małgorzata Rozenek ma KRZYWE nogi?! Te zdjęcia wywołały ogromne poruszenie

Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Jakie zmiany w programie?

Już pierwszy odcinek show obfitował w zmiany. Widzowie zarzucali produkcji, że poprzedni sezon był nazbyt "rozwleczony", a prezentacja bohaterów trwała zbyt długo. Ostatnio zaprezentowano najpierw panie, a w kolejnym odcinku - panów. W szóstym sezonie zdecydowano się wymieszać bohaterów. Poznajcie ich!

Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Uczestniczki: Katarzyna Zięciak, 31 lat

Pierwsza uczestniczka nowego sezonu pochodzi z Dąbrowy Górniczej. - Kasia to jest dziewczyna pełna radości i pełna zaangażowania - stwierdził Piotr Mosak. Otwarta, wygadana, ale nie męcząca. Kobieta o pięknym uśmiechu, będąca zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa. Eksperci opisywali Katarzynę jako osobę bardzo rodzinną, opiekuńczą, która chętnie utrzymuje kontakty z ludźmi - "bomba energetyczna". Mama Katarzyny zdradziła, że poprzedni związek nie zakończył się dla uczestniczki szczęśliwie. Okazało się, że trwał 7 lat i był przepełniony kłamstwami.

Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Uczestnicy: Tomasz Jochymski, 32 lata

Pierwszy uczestnik jest mieszkańcem Łodzi. - Tomasz to jest taki kolega ze studiów. Jak się z nim rozmawia to ma się wrażenie, że to z nim chodziło się na te planszówki - ocenił Tomasza Piotr Mosak. Inteligentny, ogarnięty i zaradny mężczyzna, który nie ma problemu z nawiązywaniem relacji. Dla Tomasza bardziej liczy się charakter, jednak nie zaprzecza, że wygląd ma znaczenie. Jest mężczyzną oczytanym i inteligentnym, gotowym na założenie rodziny.

Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Uczestnicy: Aneta, 31 lat

Ostatnia zaprezentowana w tym odcinku uczestniczka pochodzi z Warszawy. Skromna, pracowita, poukładana - kobieta żyjąca głównie w pracy. Ma za sobą związek z uzależnionym partnerem, co odbiło się na jej podejściu do mężczyzn. Teraz jest już gotowa na nową relację. - Aneta sama o sobie mówi, że jest typem samotnika, jednak chce wejść w związek - powiedział o kobiecie Piotr Mosak. Aneta ma kilka prac - kiedy wraca z biura, staje się trenerem personalnym, a niekiedy nauczycielką włoskiego.

Ślub od pierwszego wejrzenia 6 - zasady

W programie udział biorą trzy pary - trzy kobiety oraz trzech mężczyzn, którzy wytypowani zostali przez ekspertów, w składzie: Magdalena Chorzewska, Piotr Mosak i prof. Bogusław Pawłowski. Eksperci dobierają uczestników na podstawie testów psychologicznych oraz badań antropologicznych. Śmiałkowie o tym, z kim wezmą ślub dowiadują się na ślubnym kobiercu! To tam dochodzi do pierwszego zapoznania. W kolejnych odcinkach widzowie mają możliwość towarzyszenia świeżo upieczonym małżonką w ich pierwszych wspólnych chwilach, w tym - w podróży poślubnej czy wizycie w rodzinnych stronach. Po ok. miesiącu pary muszą zdecydować, czy zostają razem, czy decydują się na rozwód.

Sonda
Oglądasz "Ślub od pierwszego wejrzenia 6"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE