Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS, Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek ma KRZYWE nogi?! Te zdjęcia wywołały ogromne poruszenie

2021-09-07 13:57

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan balowali ostatnio na urodzinach Izabeli Janachowskiej. Perfekcyjna pani domu zaprezentowała się w krwiście czerwonej miniówce, która odsłoniła jej nogi. Zdjęcia wywołały w sieci nie lada poruszenie, zareagowali na nie internauci i celebryci. Małgorzata Rozenek przyznaje, że jej nogi są krzywe! Zobaczcie zdjęcia z bliska!

Izabela Janachowska wyprawiała swoje urodziny w modnym, warszawskim lokalu. Nowa twarz Polsatu zaprosiła na swoją imprezę prawdziwą plejadę gwiazd. Wśród gości znaleźli się m. in. Małgorzata Rozenek, Radek Majdan, Edyta Górniak, Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska i Rafał Maserak. Zabawa była przednia, Janachowska wynajęła muzyków, tancerzy i barmanów, którzy serwowali gościom płonące drinki. Całość uświetnił koncert Edyty Górniak, która jest bliską przyjaciółką Janachowskiej.

O ile w sieci pojawiło się sporo zdjęć z tej imprezy, to Małgorzata Rozenek nie relacjonowała jej na bieżąco w mediach społecznościowych. Ograniczyła się do wrzucenia jednego zdjęcia sprzed urodzin Janachowskiej, na którym widać, jak się ubrała. Małgorzata Rozenek wybrała czerwoną miniówkę, do której dobrała torebkę w tym samym kolorze i czarne szpilki. Do zdjęcia zapozował z nią Radek Majdan w odświętnym stroju, który trzymał w ręku pokaźny bukiet kwiatów dla solenizantki. 

Małgorzata Rozenek ma krzywe nogi? Zobaczcie zdjęcia

Pod zdjęciem perfekcyjnej pani domu zawrzało i zareagowali na nie również celebryci. "Gochaaa nogi to ty masz 😍😍😍" - napisała Deyn, popularna blogerka i influencerka. "Chyba wolałabym Twoje 😜" - odpisała jej Małgorzata Rozenek. 

"Moje ulubione nogi" - skomentowała Ewa Minge, która jest ulubioną projektantką gwiazdy TVN.

- Krzywe, ale własne. Też je lubię - odparła Małgorzata Rozenek.

Z kolei część internautów dużo mocniej zareagowała na widok nóg perfekcyjnej.

- Nogi MASAKRA !!!!!!!!!! - czytamy w komentarzach. 

- Zdjęcie przerobione do granic możliwości - dodaje kolejna osoba.

- Ona Krzywe nogi. On (Radek Majdan - przyp. red.) zawsze w za krótkiej marynarce - pisze internauta.

- Ona ma dziwny ten kryzys wieku średniego - dodaje kolejna osoba.

Zobaczcie na zdjęciach niżej, jak wyglądają nogi celebrytki. Czy rzeczywiście są krzywe? Zapraszamy do głosowania niżej. 

Sonda
Czy Małgorzata Rozenek ma krzywe nogi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE