Spektakularna porażka gracza "Milionerów". Bez czego nie obejdzie się przesłodka PAVLOVA?

2020-07-15 22:27 KSZ
Hubert Urbański Milionerzy TVN
Autor: Instagram Hubert Urbański Milionerzy TVN

Uczestnik 296. odcinka "Milionerów" odpowiadał na pytania w mgnieniu oka. Młody absolwent prawa nie przypuszczał, że początkowy sukces zakończy się spektakularną porażką. Gracz nie jadł nigdy niezwykle popularnego deseru, jakim jest rodzaj torcika o nazwie PAVLOVA. Na samym początku gry stracił wszystkie koła ratunkowe. Odszedł z kwotą, która go nie zadowalała...

Poprzednie odcinki "Milionerów" nie przyniosły uczestnikom gigantycznych pieniędzy, a jedynie WIELKIE ROZCZAROWANIA. Nieznane imiona MOZARTA skompromitowały odważnego zawodnika. Jeszcze większego pecha miała uczestniczka, której wielka wygrana przepadła przez ryzykowne podejście. W dzisiejszym odcinku przypomnieliśmy sylwetkę młodego prawnika z Warszawy, który zasłynął błyskawiczną grą. Błyskawiczną ze względu na tempo odpowiedzi i to, że odpadł na początkowym etapie gry. Jego wiedza robiła wrażenie. Odpowiadał na pytanie, zanim prowadzący zdążył przeczytać wszystkie warianty. Niestety w niektórych pytaniach nie poszło mu tak dobrze. Przy piątym nie zostało mu żadne koło ratunkowe. Ostatecznie wygrał tylko 10 tysięcy złotych. Trudności sprawiła mu ta zagadka:

Przesłodka pavlova nie obejdzie się:

A. bez bez

B. bez bzów

C. bez Pavla

D. bez kompotierki

Tutaj gracz wykorzystał ostatnie koło ratunkowe, czyli "telefon do przyjaciela". Pomocnik zgodził się z uczestnikiem i oboje obstawili odpowiedź A. Oczywiście to prawidłowa opcja. Pavlova to deser australijski i nowozelandzki. Jest to torcik bezowy udekorowanego bitą śmietaną i świeżymi owocami. Nazwa pochodzi od nazwiska rosyjskiej primabaleriny Anny Pawłowej. 

Duda wkręcony przez Rosyjskich Youtuberów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze