Startuje 2 edycja "Śpiewajmy razem. All Together Now". Na początek Beata Noszyńska

2019-03-06 11:18 MGa
Beata Noszyńska
Autor: Fot. Piotr Pawlak Beata Noszyńska w "Śpiewajmy razem. All together now"

6 marca o godz. 20:30 w Polsacie startuje druga edycja „Śpiewajmy razem. All Together Now”. W pierwszym odcinku wystąpi m.in. Beata Noszyńska, która zaśpiewa „Szklankę wody” zespołu Bajm! Jak na jej wykonanie zareaguje Beata Kozidrak, która jest przewodniczącą jury?

Beata Noszyńska śpiewa od dziecka. Kiedy miała 4 lata nagrała kilka piosenek dla stacji radiowej. Zawsze wiedziała, że chce występować na scenie. W pewnym momencie miała już dość pracy w korporacji i postanowiła zrobić coś przyjemnego. Zaczęła śpiewać w zespole eventowym. Śpiewała funky. Występowała na wielu festiwalach muzycznych. Po narodzinach syna skupiła się na jego wychowaniu – „Narodziny mojego syna kompletnie przewartościowały moje życie. Nie zdawałam sobie sprawy z uczucia jakim można darzyć swoje dziecko.” Teraz chce wrócić do śpiewania. Program jest dla niej wielką przygodą, bo po trzech latach dopiero po raz pierwszy staje przed dużą publicznością.

Przypomnijmy, że w „Śpiewajmy razem. All Together Now” uczestników ocenia 100-osobowe jury. Wśród nich są m.in. Aleksandra Gintrowska, Aleksandra Szwed, Anja Orthodox, Dariusz Kordek, Filip Lato, Gabriel Fleszar, Jan Bzdawka, Joanna "Ruda" Lazer, Julita „Jula” Fabiszewska, Juliusz Kamil, Krzysztof Jaryczewski, Krzysztof "Kasa" Kasowski, Marek Kaliszuk. Marcin „Madox” Majewski. Monika Jarosińska. Nick Sinckler, Paolo Cozza, Paweł Jasionowski, Paweł Stasiak, Ramona Rey, Roksana „Saszan” Pindor, Titus, Tomasz Lubert, Wanda Kwietniewska i Władysław Grzywna.

Przewodnicząca jury jest Beata Kozidrak, która na tym stanowisku zastąpiła ciężarną Ewę Farną. Gospodarzem „Śpiewajmy razem. All Together Now” zamiast Igora Kwiatkowskiego jest Mariusz Kałamaga.

Beata Kozidrak i Mariusz Kałamaga
Autor: Mat. prasowy Beata Kozidrak i Mariusz Kałamaga w "Śpiewajmy razem. All together now"
Najnowsze