Sylwia Nowak o seksie: W łóżku nie może zabraknąć temperamentu!

2020-09-18 5:34 PAM
Sylwia Nowak
Autor: archiwum prywatne Sylwia Nowak

Sylwia Nowak (32 l.) to wokalistka i aktorka, znana m.in. z udziału w filmach „Miłość na Bogato”, „Wkręceni 2” czy „Bad Boy”. Obecnie możemy oglądać ją na dużym ekranie w filmie Patryka Vegi (43 l.) „Pętla”. Słynie także z zamiłowania do sportu i zdrowego stylu życia. Prywatnie gwiazda od dwóch lat jest szczęśliwą mężatką, bardzo zadowoloną ze swojego życia intymnego.

Piękna Sylwia i jej mąż Bartek, odkąd się poznali, świata poza sobą nie widzą. Doskonale dogadują się we wszystkich sprawach, w tym również w sypialni. Aktorka w ostatnich produkcjach Vegi grała dość frywolne postaci, jednak zapewnia, że intymności na ekranie, nawet u boku przystojnych kolegów, nic dla niej nie znaczą.

– Jestem mężatką, więc moje podejście do seksu jest konkretne. Mam męża, więc inni mężczyźni w tym momencie nie mają u mnie szans – zapewnia artystka w rozmowie z „Super Expressem”.

Jest bardzo zadowolona ze swojego pożycia małżeńskiego i zdradza, iż jest temperamentną kobietą.

Czytaj Także: Rafał Cieszyński zdradził nam sekrety swojej alkowy!

– Ogień trzeba cały czas podpalać, chociaż przyznam szczerze, że oboje z mężem mamy temperament na tak dużym poziomie, że nie wiem, czy on kiedyś zgaśnie. Może dopiero na starość, chociaż mam nadzieję, że nie – śmieje się Sylwia i dodaje: – W naszej sypialni wciąż jest gorąco, ale nie zapominamy o czułości i drobnych gestach na co dzień. Staramy się dbać o siebie nawzajem, wciąż wychodzimy na randki, zaskakujemy siebie. Umówiliśmy się, że mamy jeden dzień w tygodniu, kiedy wychodzimy razem na kolację, ubieramy się ładnie z myślą o sobie nawzajem. Staramy się, żeby ten wieczór był jakiś specjalny...

Aktorka w przyszłości bardzo chciałaby zostać mamą.

– Cieszymy się sobą i czasem, który możemy dawać sobie nawzajem teraz, kiedy nie mamy jeszcze dzieci, ale kiedyś z pewnością się pojawią i życie trochę może się pozmieniać. Zapewniam jednak, że mojej miłości nie zabraknie ani dla męża, ani dla naszych przyszłych pociech – deklaruje gwiazda.

– Chcielibyśmy mieć trójkę dzieci. Mam nadzieję, że uda nam się zrealizować to marzenie o dużej rodzinie. Mamy przegadany ten temat i wiem, że będziemy dzielić się w taki sposób rodzicielstwem, żeby obowiązki rodzinne nie były na głowie jednego rodzica – kontynuuje Sylwia.

Gwiazda, choć teraz ma dobry czas i realizuje się, zarówno jako aktorka, jak i piosenkarka, zapewnia, że kariery nie stawia ponad macierzyństwo.

– Praca jest dla mnie ważna, ale jeśli dziecko zdecyduje, że chce teraz przyjść na świat, to będziemy jeszcze bardziej szczęśliwi – dodaje.

A już za chwilę wokalistka zaprezentuje singiel i teledysk do piosenki o tajemniczym tytule „Me Gusta”.

Zobaczcie nasz materiał filmowy.

Sylwia Nowak szczerze o miłości i seksie: „Mam nadzieję, że nasz temperament nigdy nie zgaśnie”.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze