Syn Micka Jaggera przeszedł operację. W jakim jest stanie? Intymne zdjęcia ze szpitala

Mick Jagger
Autor: AKPA

Syn brytyjskiego wokalisty i lidera rockowego zespołu "The Rolling Stones" przeszedł operację. Lucas Jagger to owoc romansu legendarnego muzyka z modelką Lucianą Morad. Chłopak ma dziś 21 lat i chętnie korzysta ze znanego nazwiska. Jest jednym z siedmiorga dzieci Jaggera. Lucas pokazał zdjęcia ze szpitala. W jakim jest stanie?

Syn Micka Jaggera korzysta z nazwiska ojca i sam zdobywa popularność w mediach społecznościowych. Jest aktywny na Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami swoim życiem prywatnym - do tego stopnia, że opublikował intymne zdjęcia ze szpitala. Syn Jaggera przeszedł operację ucha. Jego matka poinformowała o tym, że Lucas poddał się zabiegowi usunięcia perlaka - guza. Syn lidera "The Rolling Stones" dał znać, że operacja się udała i czuje się dobrze. Humor go nie opuszcza - napisał, że operację ocenia 10/10.

Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago

Lucas jest jednym z siedmiorga dzieci Jaggera. Mick ma jeszcze cztery córki i dwóch synów. Pierwszym dzieckiem wokalisty była córka Karis (ur. 1970). Z modelką Biancą Pérez-Morą Macías ma córkę Jade Sheena Jezebel (ur. 1971). Z modelką Jerry Hall ma czwórkę dzieci: dwie córki – Elizabeth Scarlett (ur. 1984) i Georgię May Ayeeshę (ur. 1992) oraz dwóch synów – Jamesa Leroya Augustina (ur. 1986) i Gabriela Luke’a Beauregarda (ur. 1997).

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze