Szok! 21-letnia Wieniawa otwiera WŁASNY BIZNES

2020-08-28 12:18
Szok! 21-letnia Wieniawa otwiera WŁASNY BIZNES
Autor: Instagram @juliawieniawa Szok! 21-letnia Wieniawa otwiera WŁASNY BIZNES

Julia Wieniawa działa na pełnych obrotach. Jej kariera z każdym dniem rozwija się coraz szybciej. Gwiazda ciężko pracuje na liczne sukcesy. Jendak tym razem, 21-letnia Wieniawa otwiera własny biznes! Sprawdź, co to będzie.

Julia Wieniawa ma dopiero 21-lat, a na swoim koncie masę sukcesów zawodowych. Oprócz tego, młoda gwiazda ma spory majątek. Niedawno pochwaliła się w sieci swoim trzecim mieszkaniem. Nic dziwnego, aktorka ciężko pracuje i dlatego może pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Wszędzie jej pełno, a mimo to... postanowiła zaskoczyć fanów jeszcze bardziej! Wieniawa otwiera własny biznes! Będzie to marka kosmetyczna, jak zdradziła w social mediach: - Jakiś czas temu publikowałam na stories zajawkę o moim najważniejszym projekcie w życiu. Wreszcie nadszedł ten dzień, w którym mogę się pochwalić o co chodziło. Mam 21 lat i właśnie otworzyłam swoją własną markę kosmetyczną Jusee Cosmetics. Marzenia naprawdę się spełniają. Co to za kosmetyki? Wkrótce dowiecie się więcej - wyznała tajemniczo. Póki co o kosmetykach Wieniawy wiadomo niewiele. Swoją markę promuje jednak z ogromnym uśmiechem na twarzy. Gwiazda zapowiada, że wcieli się w dość przewrotną rolę.

Pod zdjęciem napisała: - Wcielanie się w role to moja pasja. Widzieliście mnie już w różnych odsłonach, jednak ta będzie dość przewrotna. Zaapelowała też do fanów, aby byli odważni: - Nie bójcie się pokazywać swoich twarzy! Bądźcie zawsze sobą, bo to Wasza najlepsza wersja. Jak myślicie? Co przygotowała 21-letnia Wieniawa? Naturalne kosmetyki, a może coś zupełnie innego?

Julia Wieniawa wygina się na plaży! Co za kształty! [ZDJĘCIE]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE