Taco Hemingway: nowy singiel trafił do sieci. To nie koniec, będą płyty!

2020-07-29 16:27 KSZ
Taco Hemingway nowa płyta
Autor: Instagram Taco Hemingway nowa płyta

Raper Taco Hemingway świętuje swoje 30. urodziny. Z tej okazji przygotował dla fanów niespodziankę. W sieci krąży jego najnowszy singiel, który zapowiada album "Europa". Na tym Taco nie zaprzestaje. Zamiast obiecanej w lipcu płyty, raper wypuści aż dwie. Czego możemy się spodziewać tym razem? Hemingway miał dwie różne koncepcje - fani będą mogli sami zdecydować, za którą podążać.

Taco Hemingway, a właściwie Filip Tadeusz Szcześniak ma już ugruntowaną pozycję w polskim rapie. Podbił scenę muzyczną m. in. dzięki stworzeniu genialnego duetu z Quebonafide: Taconafide. Taco, PRO8L3M, DJ Chwiał i Jedynak założyli własną, niezależną wytwórnię muzyczną, która nosi nazwę "2020". 29 lipca 2020 roku, w urodziny rapera wyszedł singel „Michael Essien Birthday Party”, zapowiadając nowy album pt. "Europa". Jakiś czas temu muzyk opublikował utwór pt. "Polskie Tango", który znajdzie się na płycie "Jarmark". Taco ogłosił na swoim Instagramie, że zamiast jednej płyty fani otrzymają aż dwie! Oba albumy powstawały jednocześnie. Piosenki powstały dzięki różnym doświadczeniom rapera: - Praca nad “EUROPĄ” była dla mnie sposobem na odetchnięcie od ciężkawych i dusznych tematów podejmowanych na “JARMARKU” (...) “JARMARK” trzymał mnie w tematycznych ryzach, zmuszał do skupienia na poruszonym temacie. “EUROPA” dawała mi pole do folgowania, podśpiewywania, ponarzekania i pogderania, tak jak robię to dokładnie w tym momencie. Płyty wyjdą na przełomie sierpnia i września. Na okładce "Jarmarku" pojawiła się dziewczyna Taco - Iga Lis. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa sprytnie ukryła się wśród tłumu. Widzicie ją?

Taco Hemingway jest jak Robert Lewandowski! Wyciekł mało znany fakt o raperze

Patryk Vega OSZPECI Małgorzatę Rozenek-Majdan? Vlog Ewy Wąsikowskiej
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze