Tajemnicze zaręczyny Miszczaka i gwiazdy "Na Wspólnej"

2020-09-16 5:10
Tajne zaręczyny Edwarda Miszczaka. Kim jest jego piękna narzeczona
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News, TRICOLORS/EAST NEWS

Wszystko wskazuje na to, że dyrektor programowy TVN Edward Miszczak (65 l.) i gwiazda „Na Wspólnej” Anna Cieślak (40 l.) zaręczyli się. Stryj aktorki Bronisław Cieślak (77 l.) w rozmowie z „Super Expressem” zapewnia, że cieszy się szczęściem bratanicy i chętnie pobawi się na jej ślubie.

Plotki o tym, że Edward Miszczak i Anna Cieślak są parą, krążyły na salonach od kilku miesięcy. Żadne z nich nie zdecydowało się jednak zabrać głosu w tej sprawie. Obydwoje milczeli jak zaklęci. Do teraz. Dyrektor programowy TVN w jednym z wywiadów pochwalił się swoim szczęściem.

– Teraz mam okres prywatnej radości, po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. To zmienia życie. Mam też ciągle świetne relacje z dorosłymi synami. A pracę mam cudowną – powiedział.

Jak dowiedział się „Super Express”, Anna Cieślak już w sierpniu chwaliła się swoim koleżankom pierścionkiem, który dostała od ukochanego. Wszystko wskazuje więc na to, że szykuje się ślub. Niestety, duża różnica wieku spowodowała lawinę plotek. Na szczęście Anna i pan Edward mogą liczyć na zrozumienie i wsparcie najbliższych. – Różnica wieku? I mnie o to pytacie? Ja mam już swoje lata i mogę powiedzieć tak: Edward Miszczak to przy mnie junior! Nie wiek jest ważny, tylko miłość. I miłość w życiu liczy się najbardziej – powiedział „Super Expressowi” gwiazdor serialu „07 zgłoś się” Bronisław Cieślak. – Ależ życzę im wszystkiego dobrego! Ja jestem łagodny dla świata i wszystkim dobrze życzę. Im też – dodał.

Zobacz: Młodziutka dziewczyna Miszczaka JUŻ CIERPI przez romans? "Nie tak to miało wyglądać"

Aktor jak na razie nie dostał zaproszenia na ślub bratanicy, jednak nie ukrywa, że chętnie potańczy na jej weselu. – Dawno już nie widziałem się z Anią i Edwardem... Skorzystam z zaproszenia jeśli je dostanę – dodał.

Viki Gabor: Spotykam się hejtem i rasizmem [Gwiazdy bez Maski]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze