Tak odpoczywa Magda Gessler. Fani zwrócili uwagę na oryginalny szczegół

2020-07-04 16:14 wp
Tak odpoczywa Magda Gessler
Autor: AKPA Tak odpoczywa Magda Gessler

Magda Gessler to nie tylko Królowa TVN-u. To także mistrzyni kuchni i ikona stylu! Po aktywnych dniach każdy zasługuje na chwilę przerwy. Gessler pokazała co robi, aby się zrelaksować. Zobacz jak odpoczywa Magda Gessler! Fani zwrócili uwagę na oryginalny szczegół. Zauważysz go?

Twarz "Kuchennych rewolucji" pokazała swoim fanom jak odpoczywa i oddaje się chwilom relaksu. Nic dziwnego, skoro ma mnóstwo obowiązków. Prowadzi restaurację i lodziarnię, występuje w "Kuchennych rewolucjach" czy "MasterChefie". W wolnych chwilach stara się poświęcać jak najwięcej czasu ciężarnej córce. Magda Gessler nareszcie znalazła chwilę dla siebie! Na Instagramie pokazała jak wyleguje się w wielkim fotelu z gazetą "Vogue" w ręku. Na kolanach ma małego pieska, który towarzyszy jej w tych błogich momentach...

Oprócz fotelowej rozpusty, fani zwrócili uwagę na oryginalny szczegół! Ubrana w liczne kolory Gessler ma na sobie bardzo nietypowe buty. Ich podeszwy są w kolorach tęczy, a nawet mają wakacyjne obrazki: - Ale Pani to kolorowa super babeczka jest, - Boskie buty, - Extra buty! Musicie to zobaczyć! Jak wam się podoba ta oryginalna stylizacja?

Michel Moran wykradł przepis zwyciężczyni MasterChefa!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze